Dmitry Glukhovsky

ruská, 1979, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Text

Text - Dmitry Glukhovsky

Jedna vražda, jeden smartfón, niekoľko dní požičaného života. Dvadsaťsedemročný Iľja sa po siedmich rokoch strávených vo väzení vracia domov. Odlúčenie od okolia mu celý ... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (12)

Dmitry Glukhovsky

Přidat komentář
cheegen
05. července

D. Glukhovsky, skvělí autor postapokalyptických románů. Musel jsem si poopravit žebříček nejoblíbenějších autorů. Trilogie Metro, mne přímo dostalo na kolena. Fantastický spisovatel s ohromným rozsahem.

Jaruš7
23. ledna

Čerstvě po Textu, autor je charismatický ve všech směrech - vzhled, životopis, talent.
Vývoj děje umí postavit na křižovatku a směry si můžete domýšlet, (když tedy nečtete obálky, což doporučuji nečíst), pak se zde projeví znalost lidské mentality a ta ruská, je zde živá, bez závoje.

risha03
21.05.2017

Jo tak ty "Příběhy z vlasti" bych taky chtěl, aby knižní klub vydal. V každém případě, v červnu mu vychází v originále nová kniha "Text". Na internetu zatím nikde o tom ani zmíňka, jen pár informací na jeho oficiálním facebooku.

ales97
25.12.2016

Po Kingovi je tu můj nejoblíbenější autor :-)

Raksa.A
16.10.2016

Zajímavé. Dneska od 14,45 dávají na CH1 Russia film Metro, ale ačkoliv je autor původní knihy totožný, podle obsahu se jedná o něco jiného, zřejmě dalším Metro předcházející.

hydra21
11.06.2016

Dmitry je jeden z nejlepších autorů. Četl jsem od něj vše co napsal.

opic 12
02.06.2016

Dmitry v oblíbených ? Jednoznačně. Když už na veletrhu hodinku čekáte na autogram od tohoto sympatáka,tak místo tady si rozhodně zaslouží a to nejenom sérií METRO s knihou BODOUCNOST tak i neprávem opomíjený a tak trochu ve stínu zvláštní i skvělý SOUMRAK.
Navíc Metro 2033 má výsadní postavení. Byla mou první románovou knihou od puberty,vlastně jsem se dostal znovu ke knížkám a to nejenom hlavně sci-fi,ale zároven i ke čtení jako takovému.