Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Knížka velice napínavá a čtivá. Podezirala jsem několik osob, ale stejne me autorka překvapila, ze vrahem byl nejmene pravděpodobný člověk. Velice se mi líbilo, jak tam byl dej prolínán s vypravováním jeji babičky. Zajímavé a určitě doporučuji

27.07.2018 4 z 5

Něco víc Něco víc Patrick Ness

Knížka byla velice napínavá a zajímavá. Celkem me překvapil ten konec a škoda, že na to není pokračování, protože by ne zajímalo, jak to dopadne. Dlouho na ten děj nezapomenu. Doporučuji

23.07.2018 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Příjemně mě kniha překvapila. Jedna z nejlepších detektivních knížek,které jsem četla. Knížka byla čtivá a zajímavá. Doporučuji.

21.07.2018 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Knížka mě bavila i nebavila. Bavil mě námět,bylo to zajímavé,napinava a čtivé. Nebavil mě zdlouhavý příběh soudu nebo co to bylo. Od knížky jsme čekala víc,ale jak říkám určitě stojí za to si to přečíst. Měla jsem to přečtené na jeden nádech. :)

14.07.2018 3 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Kniha zábavná,čtivá a oddechová občas se vám chce skoro brečet. Doporučuji

13.07.2018 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Zvláštní žánr a nečekané téma Bůh a téhle knížky jsem se bála,ale nakonec jsem se začetla a určitě je to knížka,kterou si přečtu víckrát.

12.07.2018 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Dlouho mi tahle kniha ležela na poličce,protože jsem se zděsila počtu stran. Když jsem ji začala číst, nedokázala jsem se odtrhnout. Děj nebyl ani na chvilku nudný. Příběh zajímavý,čtivý, napínavý a také mi skoro nakonci ukápla slza. Krásná kniha a od teď patří mezi moje nejoblíbenější. Doporučuji! ☺

09.07.2018 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Každý příběh byl něčím zvláštní. Každý příběh byl něčím originální,ale bylo zajímavé, jak všechny příběhy jsou spolu něčím spojené. Mně se líbili všechny příběhy,ale nejvíc se mi líbil ten první. Upřímně jsem se bála toho,že to psali tři autoři,ale příjemně mě to překvapilo. Ale na 5 hvězdiček to nemá.

02.07.2018 4 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Kniha zajímavá,ale vůbec mi to nepřijde nějak fantasy. Je to oddychové čtení, ale kniha patří k těm horším. občas jsem měla tendenci přeskočit stránku,protože mě to nebavilo, ale zase byli pasáže,kde mě to velice bavilo.

30.06.2018 3 z 5

Sen letící želvy Sen letící želvy Nora Eckhardtová

Nápad skvělý. Kniha mě bavila,ale byli části kde jsme měla chuť to přeskočit. Určitě to stojí za přečtení,ale znám i lepší knihy. Tohle pro mě byla tak trochu strata času. Ale každý má tuhle knihu jiný názor. Ale také mě překvapilo,že je to česká autorka,což je plus. Snad budou její další knihy lepší

24.06.2018 3 z 5

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

kniha mě už od prvních stránek nebavila. Skončila jsem na straně 30. Nepochopila jsem začáteční děj. NUDA..NEDOPORUČUJI je to jen Sráta času

24.06.2018

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Hvězdy nám nepřály je nejlepší knížka od Greena. Mrzí mě,že jsem viděla film první, ale i tak se to četlo rychle a byla to jedna z mála knížek,která mě dohnala k slzám. určitě doporučuji :)

24.06.2018 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Mám Kovyho ráda jeho videa mají logiku a jsi poučná,ale mě takle biografie moc nebavila. Jo zasmála jsem se,ale že bych řekla WOW! To nebylo. Pěkná část byla,když tam mluvil o tom,že je gay. Pěkná,čtivá,ale pro mě neoriginalni

23.06.2018 3 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Škoda,že jsem první viděla film,ale knížka je krásné napsána. Velice zajímavý námět na knihu. Takový druh knihy jsem necetla,ale velice příjemné mě to prekvapilo. Kdo videl film určitě si za Jacoba dosadil Robeta. Ale jak říkám jedna z mojich nejoblíbenějších knih. Doporučuji

19.06.2018 5 z 5

Možná jsem jedna z mála,kterou za kniha nebavila. Námět skvělý. Úplně vymyšlené,ale mě osobně to nebavilo

15.06.2018

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Moc mě nebavilo to, jak tam byli ještě ty další postavy, které jsem přeskakovala, protože mě to nebavilo a přišlo mi to nezajímavé. Tohle je moje druhá kniha na téma LGBT. první byla will grayson will grayson a to mě moc bavilo, ale tohle by mohlo být jen o Harrym a Cragiovi

11.06.2018 3 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Absolutně mě kniha nebavila. Nedočetla jsem ji, protože mi chybělo nadšení. Nikdy se mi nestalo, že bych knihu nedočetla. Na to že je to "Bestseller" ,tak mě to zklamalo :)

10.06.2018 odpad!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku jsem se obávala toho, že se mně budou postavy plést, ale nakonec jsem tu knihu přečetla za tři dny. kniha dívka ve vlaku se mi moc líbila, ale nemůžu si pomoct mně osobně se líbila kniha do vody více. Určitě doporučuji. Jen se bojím,že mě filmové zpracování zkalme jako se to stalo u Dívky ve vlaku

10.06.2018 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Knížka mě několikrát překvapila. Ale v některých ohledech mě i zklamala, prostě první díl byl excelentní, ale tento díl už nebyl ten , u kterého bych se zasmála. Ikdyž to dopadlo zřejmě dobře, chtěla bych, aby napsala i třetí knihu

07.06.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Viděla jsem film a knížka mě velmi překvapila. Čekala jsem, že v knížce bude něco jiného, ale nakonec mě to překvapilo
Knihu jsem přečetla na jeden nádech

05.06.2018 5 z 5