Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tohle byl jeden asi nejlepší díl. Akorát mě ke konci překvapila možná i trochu zklamala Kait. Ale jinak moc doporučuji.

02.09.2018 4 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Druhá kniha mě bavila méně než první. Kdyby autorka chtěla, mohla z těch tří udělat jednu. Ale jinak doporučuji a moc se těším na poslední dil.

02.09.2018 4 z 5

Jo bylo to hezké,ale nakonec tomu dám je 3,5,protože mě bavilo asi posledních 40 stran,kde zjišťovali,proč jsou stvořeni. Jinak to bylo originální a napínavé. Doporučuji

31.08.2018 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Miluji filmy Harry Potter a ted jsem se dala fo knížek a nelituji, protože v knize je vic detailů. Doporučuji všem.

31.08.2018 5 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Čekala jsem od té knihy víc. Námět skvělý,ale čas od času jsem měla chuť tomu malému klukovi dát pár facek,ale taky čas od času jsem měla chuť tam něco přeskočit,protože mě to občas nebavilo. Ale jinak to dopoučuji.

28.08.2018 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Mrzí mě,že jsem to nečetla dřív. Kniha je úžasná,tak jako film. Krásně napsané a už se těším na druhý díl. Doporučuji všem.

25.08.2018 5 z 5

Jediná vzpomínka Flory Banksové Jediná vzpomínka Flory Banksové Emily Barr

Knize dávám 3,5 hvězdy.Kniha byal originální to jo,ale to jak pořád opakovala to,že je Flora,že má 17 let a další žvásty mě nebavily. Konec byl dost smutný a já osobně čekala k takové knize konec lepší.

21.08.2018 3 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Kniha oddechová a napínavá. Už se těším na pokračování. Bavila mě jejich telepatie. Určitě doporučuji

20.08.2018 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Kniha velice hezká s dobrým a hezkým koncem. Je to moje třetí kniha od Jojo a pokaždé je nádherná.

18.08.2018 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Vadil mi ten pomalý rozjezd a občas i nepodstatné detaily například toho jak krájí rajčata. Jinak kniha napínavá a vůbec jsem netušila pachatele. Škoda je také to,že autorka nepopisovala děj z pohledu Chrise. Knihu doporučuji.

16.08.2018 4 z 5

Grey - Päťdesiat odtieňov sivej z pohľadu Christiana Greya Grey - Päťdesiat odtieňov sivej z pohľadu Christiana Greya E. L. James (p)

Tak tohle bylo lepší než z pohledu Anastasie. Byli tam i ty jeho noční můry někdy i vzpomínky na bývalé sub. Už se těším na pokračování.

15.08.2018 2 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celou sérii jsem si zamilovala. Knihy jsou lepší než film. A zase mě teto díl dohnal k slzám. Doporučuji.

12.08.2018 3 z 5

Čekala jsem od té knihy víc, bylo to oddychové čtení

11.08.2018 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha lepší než film a dokonce mě dohnala i k slzám. Doporučuji

09.08.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha napínavá. Určitě me ten děj překvapil a nebyli tam ty nudné popisy jak u jiných knih. Hlavně posledních pár kapitol jsem skoro ani nedýchala, protože jsem se bala konce a stejně překvapil.

08.08.2018 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Tohle mě vůbec nechytlo. Skončila jsem u sedmé kapitoly a vůbec nevím o čem kniha je. Třeba se k ní vrátím později.

07.08.2018

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na dovolenou je to oddechové čtení. Mě ta kniha velice a nebyla jenom o sexu,jak to na první pohled vypadá. Knihu doporučuji

07.08.2018 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Už se nemůžu těšit na další díl. Naprosto fantastické. trochu jsem se bála té anotace,ale úplně zbytečně. Jedna z nejlepších YA knížek. Doporučuji hlavně tak třináctilétým,ale určitě i starším. :)

06.08.2018 4 z 5

Kniha vtipná,ale nevím proč,ale od tohohle autora nepřečtu knihu víc než do půlky ,protože mě to pře bavit. Jinak je kniha lepší než analfabetka.

06.08.2018

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Miluji Greena a jeho knížky. Tuhle jsem si zamilovala taky hlavně kvůli Aze,která mi byla sypamtická. Knížce bych dala i 5*,ale to by musel být konec lepší. Nechápu proč Green dělá takové konce. Jinak kniha patří mezi mé oblíbence.

04.08.2018 4 z 5