Ivka14 Online Ivka14 komentáře u knih

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Já čekala nějakou kravinu, ale zase green překvapil i levithan tím, jak dokážou udělat z nudné knihy něco napínavého. Už se těším až přečtu drž se mě ,což jse pokračování o Drobkovi:)

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tady mě celkem mrzelo že to enbylo třeba z pohledu edwarda, ale z pohledu jacoba, ale jinak říkam moc čtivá kniha , u které jen čekáte na to jaký to bude mít konec. Škoda ,že není pokračování o Renesme

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

určite jeden z nejpeších psycho thrilleru. četla jsem i Zmizelá od flynové , ale tohle bylo několikrát lepší a čtivější. Moc mě to bavilo

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Zčátek byl nuda, ale jak se to vyvíjelo dál bylo to čím dál lepší. Moc mě tam nebavilio ty zbytečné informace o matice, ale díky tomu jsem pochopila co to funkce je. Přečteno za 3 dny . Pohodová kniha

05.06.2018 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

NEchápu jak to dokáže, ale vždy mě do děje tak vtáhne, že nevím kdy přestat, protože chci zjistit jak to dopadne. Kniha napínavá a jedna z mála , která dokáže rozbrečet :)

Papírová města Papírová města John Green

Greena zbožňuji. Je to jeden z mých oblíbených spisovatelů. Dokáže pobavit a navíc dokáže udělat i napínavý příběh. AL řekla bych že je to spíše pro mladší, protože moje mamka to četla a nebavilo ji to.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

V této knížce mě překvapil jak Jacob tak i edward, ikdyž spolu nedokázali vyjít edward se belle přispůsobil. Ale zase mě tady celkem nasrala bella,ktreá nevděla koho miluje. Škoda že film není přesně podle knihy. Jinak film i kniha patří mezi oblíbené

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Kniha moc překvapila. už jsem čekala na ten špatný konec, ale překvapilo mě to. Měla jsem tžo přečtené za 3 dny :) doporučuji

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Miluji sérii stmíváni. Jak knížky , tak filmy. Určitě doporučuji si přečíst knihu, protože je to tam líp popsané, ale jak říkam miluji to

Siréna Siréna Kiera Cass

Jo líbila se mi, ale abych pravdu řekla nepochopila jsem moc ten konec. Jinak velice pěkná knížka pro young adult

05.06.2018 3 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Tahle knížka ze série "vlčí pramen" byla nejhorší. Nelíbilo se mi tam popisování boje, když tam umírali. Já vlastně ani nevím jaký názor na tuhle poslední knihu mám, ale určitě vím, že mě to nepřekvapilo, protože jsem tušila , jak to dopadne

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

tahle série je úžasná a tahle knížka taky. všem moc doporučuji

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Kniha se mi velice líbila. Čekala jsem nějakou pitomost,ale kniha mě příjemně překvapila. Dokázala jsem si živě představit ty postavy, jen je škoda že to není zfilomvané