Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Rumcajs Rumcajs Václav Čtvrtek (p)

Určitě kniha,která pobaví,jak vás tak i vaše děti.

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Určitě všichni zbožňují,jak pekli dort nebo jak myli podlahu a já a moje mladší sestra nejsme výjimky.

01.11.2018 4 z 5

Křemílek a Vochomůrka Křemílek a Vochomůrka Václav Čtvrtek (p)

Miluji večerníček a o knížce to platí taky :)

01.11.2018 4 z 5

Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Hans Christian Andersen

Kdo by nemiloval sněhovou královnu nebo císařovy nové šaty? Miluji jeho pohádky a každý je musí znát a jednou si je přečíst

01.11.2018 4 z 5

Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Tyhle pohádky máme doma a četla mi je maminka před spaním a teď je čtu svojí mladší sestře a tohle snad nikdy neomrzí

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Povinná četba a naučit se část nazpaměť. Nikdy jsem nechápala o čem to moc je,ale zfilmované je to velice pěkné

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Je to dost smutné,ale taky mě to bavilo. Četli jsme to na základce,ale určitě si to někdy přečtu znovu. Ještě si pořád pamatuji celého Vodníka. :D

01.11.2018 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Tyhle knížky jsem jako malá měla hrozně ráda a brzy si je přečtu znovu

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Tohle musí přečíst každé dítě. Určitě krásná knížka.

Darebák David a jídlo Darebák David a jídlo Francesca Simon

Četla jsem to díky čtenářské výzvě a nic moc :)

01.11.2018 2 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Broučci jsou klasika a kdo má rád knihu určitě si oblíbí i večerníček broučci.

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Tohle byl pro mě nejslabší díl, ale i přesto jsme si ho užila. Mám ráda tuhle sérii. Mrzelo mě konec(POZOR SPOILER), že se nedostali na stejnou školu nebo mě mrzelo, že se tam už neobjevoval Josh. Ale jinak skvělé a doporučuji.

30.10.2018 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Bože tuhle knihu miluji. Bylo tam tolik zajímavých věcí, bylo to napínavé a vůbec jsem se nemohla odtrhnout.

29.10.2018 4 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Fajn počtení,ikdyž Goga nesleduji,bylo to velice fajn.

29.10.2018 2 z 5

Já, JůTuber 2 Já, JůTuber 2 Martin Rota

Zajímavé informace o youtuberech jinak nuda

29.10.2018 1 z 5

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Bylo to něco zajímavého. Ten příběh mě vůbec nebavil a už si ho ani nepamatuji,ale bylo zajímavé zjistlili něco o slavných youtuberech

29.10.2018 1 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Další skvělý díl. Už se těším na pokračování. Vždy je konec hodně otevřený a už chcete hned číst další díly.

28.10.2018 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Oddechové čtení, ve které je spoustu romance. Jenom jsem konec čekala jiný,ale kniha mě i tak velice bavila.

25.10.2018 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Kniha mě velice mile překvapila. Velice hezká kniha plná napětí,ale i romantiky. je to moje druhá kniha od Colleen a určitě ne poslední.

23.10.2018 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

začátek byl pro mě nezáživný,ale asi po 150 stránkách jsem se začetla. Bylo tam několik zlomových událostí,které mě nutili číst dál. Pro mě zatím nejslabší díl,ale i tak velice hezký.

22.10.2018 5 z 5