Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Kniha mě bavila,byla zajímavá a do poslední chvíle jste nevěděli jak to skončí. Ale Cody mi nebyla vůbec sympatická. Od téhle autorky jsem četla Jestli zůstanu a to bylo určitě lepší. Ale jako nějaká oddechová kniha se to dá,ale nečekejte nějaký zázrak

18.10.2018 3 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Další skvělý díl HP. Pro mě to byl zatím asi nejslabší díl,ale i tam jsem se často smála Umbridgeové a tomu,jak se jí chtěli všichni zbavit. I slzy jsem na konci měla. Určitě doporučuji.

16.10.2018 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Některé vět byli vtipné,ale vážně dali třeba 3 slova na jednu stránku? Hlavně,že se snažíme žít ekologicky. Knihu jsem měla do hodinu ,,přečtenou". Ztráta času.

08.10.2018 1 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Romeo a Julii jsem číst nechtěla,protože jsem věděla,že je to klasika,která je nudná, ale zmýlila jsem se. Konec jsem si vychutnala a celé mě to přišlo nadčasové. Některé fráze byli smutné některé veselé. Doporučuji.

08.10.2018 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Za večer jsem to měla přečtené. Velice hezké a dojemné čtení. Snad bude druhý díl stejně úžasný jak tenhle.

07.10.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Určitě je to kniha nad kterou se pozastavíte a řeknete si :Jak je možné,že už od 12 drogovala? Tahle kniha mě určitě zajímala,ale škoda,že jsem se úplně nedozvěděla,jestli se vyléčila úplně a co se stalo s Deflerem.

07.10.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tohle byla vážně krásná knížka. Líbilo se mi odhalování Milesovi minulosti. Tate mi byla sympatická. Tohle byla moje první knížka od téhle autorky a určitě ne poslední. Miluji tu knihu. Všem doporučuji

04.10.2018 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Všichni knihu vychvalovali až do nebes,ale mě mrzelo,že to nenaplnilo moje očekávání. Kniha mohla být kratší. Bylo to hezké i konec byl dojemný,ale že by to byla moje oblíbenkyně to ne. Mrzí mě to. Možná až si to přečtu někdy ještě jednou osloví mě to víc.

30.09.2018 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Tak to bylo zase něco. Hrozně mám ráda Jace, ale jako fakt moc. Pořád musím číst tuhle sérii, ale jelikož to mam z knihovny musím počkat do pondělí. Doporučuji

29.09.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

kniha mě hrozně moc bavila. už se těším na pokračování. nemám pořádně ani slov. Upřímně jsem tu knihu čekala horší. OP celeé knižní serii se vrhnu i na seriál,který snad nebude kravina.

27.09.2018 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Bylo to velice hezké čtení. Průzkumníka jsem si oblíbila a i Emmu. Bohužel sem musela jednu * srazit,protože mě jedna část knihy nebavila a to - BACHA MŮŽOU BÝT SPOILERY-Jak sestovali dodávkou,kterou jim půjčili lidi z baru nebo mě nebavilo,jak byli u té ženy,která věděla,že přiletí průzkumníkova loď. Jinak doporučuji,ale ne každému se to bude líbit.

24.09.2018 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Další úžasný díl Harryho Pottera,který vás nutí číst.

23.09.2018 5 z 5

Zase úžasné. Zamilovala jsem si Harryho a ikdyz mě film moc nebaví knizka byla úžasná. Doporučuji

19.09.2018 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Námět i s anotací skvělý, ale bože můj ten konec?!?! Kniha me velice bavila, ale fakt mě dost zklamal konec a občas jsem měla chuť ty hlavní postavy vyliskat, aby se vzpamatovali.

17.09.2018 3 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Kniha fakt stala za to. Asi jsem jediná, ale ja Caluma nebo jak se to píše vůbec neměla ráda, prostě mi nesedl. Ale jinak je to určitě tahle série patří mezi moji srdcovku. Jak Noaha tak miluji i Eliota. Doporučuji.

16.09.2018 4 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Tohle bylo lepší něž první díl,ale občas jsem se ztrácela nebo jsem přeskakovala asi jsem na tu knihu moc stará,ale jinak to doporučuji.

16.09.2018 4 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Kniha mě skoro vůbec nechytla. Nebavilo mě téma kouzelníků. Hrozně moc mi to připomínalo Harryho Pottera. Bavilo me asi jen 109 posledních stran. Čekala jsme víc. S tématikou gay jsem četla Muffin&Čaj a byli to 100x lepší

13.09.2018 3 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Zoe a její blog mi přirostl k srdci. Měla jsen obavy z toho, že to bude blbost, ale nakonec mě to mile překvapilo. Také zbožňuji Eliotta. Kniha je milá a těším se na další díl. Doporučuji taj 15ti letým.

09.09.2018 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tak tuhle knížku žeru. Je vážně krásná, ikdyz jsem se bala toho, že je to o gayich. K téhle knize jsem se dostala náhodou v knihovně. Příběh krásný, který mě nutil číst a tuhle knihu miluji. Kdybych mohla dám te knížce daleko víc hvězdiček. Doporučuji :)

06.09.2018 5 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Tvář vody mě nezaujala. Přečetla jsem sotva 1/3,ale pro mě to byla nuda a nutila jsem se do čtení. Ke knize se kdyžtak vrátím později.

03.09.2018