Souboj

Souboj https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219588/mid_vlci-pramen-souboj-htz-219588.jpg 4 200 37

Vlčí pramen série

< 3. díl

Katelyn se od chvíle, kdy ji napadl vlk, proměnuje ve vlkodlaka. Žije ve smečce Fennerů, pro něž představuje jako vetřelce veliké nebezpečí. Když se mezi vlkodlaky rozhoří krvavý boj, Katelyn s emu marně snaží zabránit. Jediný člověk, o něhož se může opřít, je silný a spolehlivý Trick, ten však nemá o jejím tajemném životě ani tušení. První vydání.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Savage , 2013

Nikusscha
09.02.2023 5 z 5

Ták dočteno! Jsem spokojená, tuto teologii hodnotím pozitivně a jako taková nenáročná oddychovka je to fajn.

Medasek
10.04.2022 4 z 5

Páni. Tak takový konec jsem teda rozhodně nečekala. Překvapilo to. Nemůžu se rozhodnout jestli se mi líbil nebo právě naopak ne.
Ale jinak celá série je úžasná. A stojí za přečtení.

petusska01
21.04.2021 3 z 5

Práve táto posledná kniha mi prišla najkratšia a najrýchlejšie sa mi prečítala z celej série. Pritom mam dojem, že okrem bitiek sa tam nič nestalo, aj keď samozrejme konečne sa dospelo k rozuzleniu, len mam dojem že po tých zápletkách v predchádzajúcich dvoch knihách to prestalo gradovať a len sa to neho viezlo a motali a potom zrazu koniec. A ja som inak aj zvedavá ako to dopadlo s Kat a jej vyvoleným po tom všetkom :)

Luigi1
17.01.2021 5 z 5

Opět pěkné čtení až na ty obálky.Jsou předzvěstí úplně něčeho jiného

Babu002
15.01.2021 3 z 5

Opět zlepšení, ale pořád to má své mouchy.

Zdenk@
13.12.2020 3 z 5

I nadále musím říct, že autorky si mne svým stylem psaní nenaklonily. Ve finálním dílu je mnoho akce, některé scény jsou jsou povedené, některé méně. Dle mého nejlepší díl série i proto, že je vše prozrazeno. Má podezření se potvrdila, tudíž jsem nebyla překvapena, navíc si to rozuzlení zasluhovalo více rozvinout. Závěr byl povedený.

Sianka
07.11.2020 5 z 5

Finální díl se mi líbil. Potvrdilo se mi minimálně jedno podezření, ostatní jsem tak trochu uhodla. Bylo tam od všeho, co mě baví, něco, a současně ničeho přehršel. Trocha tajemství a jejich odhalení, trocha bojů a překvapivých zvratů, trocha přátelství, trocha pro mě netradičního prostředí i trocha lásky.

petrzel
21.06.2020 5 z 5

Krásná série od tohoto dílu jsem se nemohla odtrhnout.

medvídě
17.02.2020 4 z 5

Možný spoiler!
Velký závěr trilogie. Ale skutečně tak velký?
Katelyn se konečně dozví, kdo zabil jejího otce a proč. Najde tajemný důl plný stříbra. A pozná pekelného psa a jeho učence. A aby toho nebylo málo - vypluje napovrch pravda o vraždách v okolí a o tom, kdo ji napadl.
Věci se konečně rozmotají, ale upřímně - čekala jsem to trochu více akčnější, když se tam toho tolik dělo.
Ale jinak se mi to líbilo. Povedená série.

Jelka
23.07.2019 5 z 5

Moc krásný příběh. Krásná trilogie a nečekala jsem ten konec bylo to no prostě super. Jsem z ní nadšená. Jen ty obálky to kazí.

7151
17.06.2019

Chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo neprodal vlčí pramen souboj už ho nemůžu nikde najít. Děkuji Lucie Markusíková

Petra38
15.06.2019 5 z 5

Jelikoz jsem nemela cas,tak hodnotim celou serii najednou. Byla jsem predpojata,ze je to pro nactilete ale musim rict,ze me knihy velmi prijemne prekvapily. Bylo to pritazlive,zajimave a strasidelne. Vazne me vtahly do deje a neskutecne me bavily. Cesta hlavni hrdinky byla obtizna a plna prekazek ale vazne jsem si to uzila. Co se tyce konce, byla jsem prekvapena osudem Justina i Tricka. Deda Ed byl jasne podezrely uz od zacatku , jen kdyz uz mluvim o postavach tak jsem desne podezdrivala Cordelii ale jak se dozvite,je to verna pritelkyne. Nechci nic prozrazovat a proste doporucuju:-)

hadris
12.05.2019 5 z 5

Celá trilogie byla naprosto úžasná, přečetla jsem snad za týden, hlavně Souboj se četl jedním dechem... mohu jen doporučit :)

gabice4
21.01.2019 4 z 5

Přečteno za jeden den.... Divím se, že děda neprokouknul Kat, vždyť to bylo do očí ????

Ivka14
05.06.2018 4 z 5

Tahle knížka ze série "vlčí pramen" byla nejhorší. Nelíbilo se mi tam popisování boje, když tam umírali. Já vlastně ani nevím jaký názor na tuhle poslední knihu mám, ale určitě vím, že mě to nepřekvapilo, protože jsem tušila , jak to dopadne

Laughtubbe
23.04.2018 4 z 5

Mohu klidně přiznat, že jsem v takový konec ani nedoufala. Spousta postav i životních příběhů mě překvapila někdy i šokovala. Souboj obsahoval vše, co je potřeba u takovéto knihy. Někdy mi docela vadilo, že se to tam zbytečně moc komplikovalo. Někdy jsem se i ztrácela v hlavní dějové linii. Samozřejmě to nebylo tak na škodu. Trochu chaosu ve válce je potřeba ,ne? Rozhodně se k sérii jistě ještě vrátím.

Tery702
02.02.2018 5 z 5

Miluju tuhle sérii! Je to krásné a hlavně čtivé. Posledních 50 stránek jsem doslova zhltla. A hlavně mě překvapilo, jak to nakonec všechno dopadlo.. nečekala jsem to. Musím říct, že jsem si zakončení představovala úplně jinak, a proto mě to tak asi šokovalo, ale nakonec jsem se s tím musela smířit a líbilo se mi to! Doporučuji k přečtení ;-)

LMFantasy
28.09.2017 5 z 5

Skvelá séria, ale má v sebe pár dejových nezrovnalostí, ako už upozornila Apoška... No i tak je to skvelé čítanie :)

Apoška
26.08.2017 5 z 5

Když se kouknu zpětně na bříběh, tak to bylo krásné. Akorát jsem nepochopila pár věcí... proč ji v lese teda napadl pekelný pes, když jsou to nakonec oba lidi - kteří ji mají rádi?! A když na ni Trick mluvil v myšlenkách když spala, nevypadalo to, že by to byly zamilované řeči, spíše mi to připadalo jako nějaké vyhrožování. :-D

lili65
10.07.2017 3 z 5

Ze začátku tohoto dílu jsem měla pocit, že je to oproti druhému dílu krok zpět, avšak po pár desítkách stránek se to zlepšilo a příběh začínal nabírat lepší směr. V tomto díle rozhodně najdeme nejvíce akce z celé série, tím pádem se mi i více líbil, ale takový výkon bych čekala od mladé začátečnické autorky a ne dvou zkušených a znalých žen, je to ale jen můj názor, nižším věkovým kategoriím to ale určitě doporučuji.