Sněží, sněží...

Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla! Tři vánoční příběhy o tom, že ne vždycky je to, oč stojíte, taky to pravé... méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236038/snezi-snezi-zv5-236038.jpg 4833

Let it snow (2008)

Pro ženy, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno:, Yoli
Více informací...

cukrovka
dnes

Jednoduché, odpočinkové.

veronika4918

Hezké odpočinkové čtení na Vánoce, ale žádný terno :)

An52imal

První a třetí povídka - super, dobře se čtou, mají Vánoční atmosféru, těším se jak si je přečtu znovu.
Druhá povídka (John Green) - moc jsem nepochopila děj, v této knize to byla docela nadbytečná povídka. Mě osobně John Green zaujal pouze v knize Hvězdy nám nepřály a myslím, že takových témat by se měl držet. Podle mě Vánoční povídky nejsou úplně jeho parketa.

syskas

Prvé dva príbehy - príjemné, veselé, oddychové čítanie na víkend alebo zimné večery. Dokonca aj tá kaviareň je tam spomínaná tak v "primeranom" množstve.

Tretí príbeh - ledva som dočítala. Občas som sa nudila, občas som nevedela, čo tým chce autorka povedať a prečo to celé tak naťahuje. A hlavne - názov kaviarne v každej druhej vete. Z tejto poviedky mám doslova pocit, že ju autorka napísala na zákazku kaviarne a že jej zaplatili za každý jeden názov kaviarne, ktorý sa v nej objavil.

Ak by som hodnotila prvé dve poviedky, tak pokojne 4*, ale tá tretia to celé pokazila...

KarolínaLanger

Všechny tři příběhy se mi moc líbily. Jen druhý příběh od Johna Greena se mi hůře četl.

Anja15

Knihu jsem začala číst s tím, že není moc dobrá. 1. povídka - Zasněžený expres od Maureen Johnson - byla úžasná, klidně bych ji přečetla vícekrát. John Green a jeho 2. povídka mě nezklamala, ale ani nijak zvlášť nepotěšila. A povídka od Lauren Myracle se mi tedy moc nelíbila.

Petrasim

Na knihu jsem se těšila a pěkně mě teda zklamala. Chystala jsem se přečíst nějakou knihu od Johna Greena, ale teď už vím, že určitě od něj nic číst nebudu.
Příběhy mi přišly, jak "brak" pro náctileté. Prostřední povídka od Greena byla nejhorší.

Janeee

Zřejmě už nejsem cílová skupina. Ale pro čtenáře o 15 let mladší než já to může být pěkná kniha. ;-)

hajrys

Nooo... neměla jsem co číst a sáhla po knize mé dcery, která mi ji vychválila. Souhlasím s uživatelkou pode mnou. První povídka nejhezčí. Další jsem dočetla jenom z povinnosti. Asi jsem z jiné věkové kategorie :-)

aLČAc

Nečekala jsem, že mě kniha zrovna nějak zaujme, ale nakonec se mi vážně líbila. Nejhezčí byl asi první příběh.

Aneta1993

Oddychová knížka, které mě, ale moc nezaujala.

bubblebut

Líbilo se mi, jak byly jednotlivé příběhy mezi sebou propojené a závěr byl prostě krásný :)

EvikU.

Šlo to. Taková oddychovka, rozhodně to není kniha ke které se budu vracet.

Muskafly

Po Hvězdách (ke kterým jsem přišla jak slepá k houslím - prostě jsem tu knihu našla) jsem byla přesvědčená, že od Greena si musím přečíst i další knihy. Tahle mě ale odradila. Třetí příběh jsem neměla sílu málem ani dočíst. Nakonec dočteno "na silu", jen abych věděla, jak to dopadne. Upřímně nic moc, čekala jsem mnohem víc... Znovu bych ji nečetla.

Ajinka126

Tak to je pro mě vysloveně zklamání. Po takovém masovém úspěchu a vysokém hodnocení jsem si říkala, že dám žánu Romány o lásce šanci a nebyl to dobrý nápad. To byl jeden z nejpovrchnějších dějů s tak očividným koncem, že jsem nebyla vůbec motivovaná dál číst. Škoda. Dost jsem se na to těšila.. Každopádně tu mám jednu nepotřebnou knihu, takže brňačky pište si o ni :).

Doemit

Podle čtení jsem skoro nepoznala, že ji napsali 3 autoři. Líbí se mi jak na sebe příběhy navazovali. Hlavně konec jak se všichni sešli ve Starbucks, občas sem musela se čtením zpomalit abych si představila z jakého příběhu kdo byl ( Tobin, Stuart, Jubilee ,.. ). Nakonec to ale dopadlo dobře - podle očekávání. Krásný Vánoční příběhy!

Saravana

tato kniha mě zaujala byla vánoční a romantická

doporučuji.............

Denikyy

Knížka mě trošku zklamala. Pořád si ale myslím že je to jednoduchá, čtivá kniha pro nenáročné čtenáře. Musím se přiznat že nejvíc se mi líbila povídka první, druhá ušla, ale ta třetí měla tak příšernou hlavní hrdinku, co si jen pořád na všechno stěžovala, že jsem se nad ní úplně vztekala:D
Taková průměrná kniha z Young Adult . Dávám tři hvězdičky, protože si myslím, že se dá mezi podobnými knížkami z tohoto žánru najít několik mnohem lepších, než je Sněží, Sněží...

Sali88

Příjemné vánoční čtení, první a třetí povídka skvělé, moc se mi líbily, druhá byla o něco slabší, ale četla se dobře. Celkově tedy za 4 hvězdy :)

TerezV52

Knížka byla naprosto skvělá :) četla se jedním dechem :)

kuwu

No..
První povídka wow, druhá, ale jo a třetí..tam jsem už pár řádků přeskakovala. Asi jsem od toho očekávala větší vánoční "nadšení". Příští Vánoce tomu dám, ale zase šanci.
Plus za tu provázanost a za ten konec, ten mě celkem překvapil.

ajka91

Krásná odpočinková knížka. Líbilo se mi, jak na sebe jednotlivé příběhy navazovaly. Knížku si oblíbí každý, kdo má rád vánoční atmosféru a sníh.

Anonymka1

Jedním slovem nejlepší!!

Pajic21

Po prvním příběhu jsem k této knize byla dost skeptická a začala jsem litovat toho, že jsem si ji vůbec koupila, nechápala jsem její dobré hodnocení. Ale později, jak se příběhy začaly nenápadně proplétat, už mě bavila více. Ve finále na mě kniha působila příjemně. Je třeba brát s trochou nadsázky, ale je to příjemné odreagování, zejména o Vánocích.

@tan@

Čtu tuto knihu v anglické verzi a jsem zatím moc spokojená, poutavě se čte.

Briv

Asi mě "zlomil" romantický, vánoční čas, že jsem se do téhle knihy dala. Je to opravdu jednoduché, předvídatelné zimní romantické čtení. Nečekala jsem od toho žádné zázraky. Reklam je tam ale tolik, co jinde nenajdu ani v tisícistránkové knize. No co už, když byly ty Vánoce... Znovu to ale číst nebudu.

luciefeix
25. lednaodpad!

blbost naprosta

BarkaS

Tuhle knihu by měli rozdávat zadarmo. Ve Starbucks. Takovou zpropadenou reklamu na cokoli jsem dlouho neviděla. A tak mě to naštvalo, že ubírám hvězdu, jinak bych dala tři. Povídky nejsou nijak závratně úžasné, ale dají se číst, paradoxně zvlášť ta nejvíc starbucksovská nakonec. Hlavní hrdinka mě sice od začátku děsně štvala, nána ukňučená, ale příběhu to patřilo. A mělo to svoje důvody. Takže pokud vám nevadí hodně toho PP, směle do toho.

PetikH2O

Miloučké příběhy, které jsou vzájemně propojené.

Gabetina

Knihu jsem dostala až k Vánocům. Asi se stane mou každoroční vánoční a sváteční knihou. Jsou to milé a nenáročné příběhy, na ty pochmurné zimní večery to pravé. Povídky se mi líbili všechny, ale první u mě vede. Část Greena mi trochu připomínala jeho Papírová města.