Sněží, sněží...

Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla! Tři vá...celý text

Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla! Tři vánoční příběhy o tom, že ne vždycky je to, oč stojíte, taky to pravé... méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/23_/236038/snezi-snezi-zv5-236038.jpg 4800
Originální název:

Let it snow (2008)

Žánr:
Pro ženy, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno:, Yoli
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (242)

Přidat komentář
hajrys
předevčírem

Nooo... neměla jsem co číst a sáhla po knize mé dcery, která mi ji vychválila. Souhlasím s uživatelkou pode mnou. První povídka nejhezčí. Další jsem dočetla jenom z povinnosti. Asi jsem z jiné věkové kategorie :-)

aLČAc
20. února

Nečekala jsem, že mě kniha zrovna nějak zaujme, ale nakonec se mi vážně líbila. Nejhezčí byl asi první příběh.

Aneta1993
19. února

Oddychová knížka, které mě, ale moc nezaujala.

bubblebut
15. února

Líbilo se mi, jak byly jednotlivé příběhy mezi sebou propojené a závěr byl prostě krásný :)

EvikU.
14. února

Šlo to. Taková oddychovka, rozhodně to není kniha ke které se budu vracet.

Muskafly
13. února

Po Hvězdách (ke kterým jsem přišla jak slepá k houslím - prostě jsem tu knihu našla) jsem byla přesvědčená, že od Greena si musím přečíst i další knihy. Tahle mě ale odradila. Třetí příběh jsem neměla sílu málem ani dočíst. Nakonec dočteno "na silu", jen abych věděla, jak to dopadne. Upřímně nic moc, čekala jsem mnohem víc... Znovu bych ji nečetla.

Ajinka126
09. února

Tak to je pro mě vysloveně zklamání. Po takovém masovém úspěchu a vysokém hodnocení jsem si říkala, že dám žánu Romány o lásce šanci a nebyl to dobrý nápad. To byl jeden z nejpovrchnějších dějů s tak očividným koncem, že jsem nebyla vůbec motivovaná dál číst. Škoda. Dost jsem se na to těšila.. Každopádně tu mám jednu nepotřebnou knihu, takže brňačky pište si o ni :).

Doemit
08. února

Podle čtení jsem skoro nepoznala, že ji napsali 3 autoři. Líbí se mi jak na sebe příběhy navazovali. Hlavně konec jak se všichni sešli ve Starbucks, občas sem musela se čtením zpomalit abych si představila z jakého příběhu kdo byl ( Tobin, Stuart, Jubilee ,.. ). Nakonec to ale dopadlo dobře - podle očekávání. Krásný Vánoční příběhy!

Saravana
07. února

tato kniha mě zaujala byla vánoční a romantická
doporučuji.............

Denikyy
05. února

Knížka mě trošku zklamala. Pořád si ale myslím že je to jednoduchá, čtivá kniha pro nenáročné čtenáře. Musím se přiznat že nejvíc se mi líbila povídka první, druhá ušla, ale ta třetí měla tak příšernou hlavní hrdinku, co si jen pořád na všechno stěžovala, že jsem se nad ní úplně vztekala:D
Taková průměrná kniha z Young Adult . Dávám tři hvězdičky, protože si myslím, že se dá mezi podobnými knížkami z tohoto žánru najít několik mnohem lepších, než je Sněží, Sněží...

Sali88
05. února

Příjemné vánoční čtení, první a třetí povídka skvělé, moc se mi líbily, druhá byla o něco slabší, ale četla se dobře. Celkově tedy za 4 hvězdy :)

TerezV52
04. února

Knížka byla naprosto skvělá :) četla se jedním dechem :)

kuwu
04. února

No..
První povídka wow, druhá, ale jo a třetí..tam jsem už pár řádků přeskakovala. Asi jsem od toho očekávala větší vánoční "nadšení". Příští Vánoce tomu dám, ale zase šanci.
Plus za tu provázanost a za ten konec, ten mě celkem překvapil.

ajka91
04. února

Krásná odpočinková knížka. Líbilo se mi, jak na sebe jednotlivé příběhy navazovaly. Knížku si oblíbí každý, kdo má rád vánoční atmosféru a sníh.

Anonymka1
04. února

Jedním slovem nejlepší!!

Pajic21
01. února

Po prvním příběhu jsem k této knize byla dost skeptická a začala jsem litovat toho, že jsem si ji vůbec koupila, nechápala jsem její dobré hodnocení. Ale později, jak se příběhy začaly nenápadně proplétat, už mě bavila více. Ve finále na mě kniha působila příjemně. Je třeba brát s trochou nadsázky, ale je to příjemné odreagování, zejména o Vánocích.

@tan@
27. ledna

Čtu tuto knihu v anglické verzi a jsem zatím moc spokojená, poutavě se čte.

Briv
25. ledna

Asi mě "zlomil" romantický, vánoční čas, že jsem se do téhle knihy dala. Je to opravdu jednoduché, předvídatelné zimní romantické čtení. Nečekala jsem od toho žádné zázraky. Reklam je tam ale tolik, co jinde nenajdu ani v tisícistránkové knize. No co už, když byly ty Vánoce... Znovu to ale číst nebudu.

luciefeix
25. lednaodpad!

blbost naprosta

BarkaS
23. ledna

Tuhle knihu by měli rozdávat zadarmo. Ve Starbucks. Takovou zpropadenou reklamu na cokoli jsem dlouho neviděla. A tak mě to naštvalo, že ubírám hvězdu, jinak bych dala tři. Povídky nejsou nijak závratně úžasné, ale dají se číst, paradoxně zvlášť ta nejvíc starbucksovská nakonec. Hlavní hrdinka mě sice od začátku děsně štvala, nána ukňučená, ale příběhu to patřilo. A mělo to svoje důvody. Takže pokud vám nevadí hodně toho PP, směle do toho.

PetikH2O
21. ledna

Miloučké příběhy, které jsou vzájemně propojené.

Gabetina
17. ledna

Knihu jsem dostala až k Vánocům. Asi se stane mou každoroční vánoční a sváteční knihou. Jsou to milé a nenáročné příběhy, na ty pochmurné zimní večery to pravé. Povídky se mi líbili všechny, ale první u mě vede. Část Greena mi trochu připomínala jeho Papírová města.

Miro67
15. ledna

Milá a pohodová kniha, originální nápad propojení tří povídek. Nejlépe hodnotím povídku Maureen Johnson. Povídka Johna Greena je jako všechny jeho knihy lehce a vtipně napsaná, jen by již mohl opustit svůj častý scénář - klučičí parta s nevšední holkou.

Jiitush
14. ledna

Dvě hvězdičky za to, jak se příběhy hezky proplétaly, a za poselství (nebuď sobecká, nemysli jen na sebe, nechoď s klukem, který si tě neváží).
Co mě na knize ale nejvíc štvalo bylo to neustálé zmiňování Starbucksu (ke konci jsem přemýšlela nad tím, kolik jim za tu reklamu asi tak řetězec zaplatil). Ve třetím příběhu to bylo nejviditelnější, tam se skoro celý příběh odehrával jen ve Starbucks, čtenář se dozvěděl o kompletní nabídce káv i dezertů.
Knížka pro mě bohužel nebyla o Vánocích, ale o reklamě na Starbucks. Tudíž už se k ní nikdy nevrátím.

ivana02
09. ledna

Vydání knihy snad sponzoroval Starbucks, to bylo až otravné. Vánoční atmosféru jsem bohužel nezaznamenala, jenom roztleskávačky a výše zmíněný řetězec.

Esk
08. ledna

Dobré čtení na volné odpoledne, kdy jste doma v teple a venku sněží, souhlasím. Bohužel každý ze tří příběhů pro mě v některé chvíli došel do fáze, kdy jsem si přála přeskočit několik stránek, občas se na můj vkus příběh zbytečně táhl nebo prostě nebyl dostatečně zajímavý. Musím ale také říct, že na konci mě příběhy vždy dokázaly opět strhnout zpět a užít si krásné vánoční zamilované happy-endings..

NaiTenshi
08. ledna

Po přečtení otřesných Papírových měst jsem chtěla Johna Greena zavrhnout nadobro. Byla jsem však zrovna nemocná a nechtěla se mi číst žádná "náročná" kniha a tak jsem se nad ním slitovala a dobře jsem udělala, sice jeho část knihy mi přišla nejslabší, ale i tak si u mě polepšil. Už z první povídky na mě dechla krásná atmosféra a do Stuarta jsem se zamilovala. Druhá od již zmiňovaného Johna mi sice přišla taková zdlouhavá, ale ten konec stál za to. A poslední povídka s milými postavami a prasátky byla vůbec nejhezčí. Prostě ideální čtení do postele s kakaem, když venku sněží, sněží. Za mě palec nahoru. :)

Atalera
08. ledna

Malé milé příběhy, první byl nejlepší ! Vánoční atmosféra, sedlo mi to do nálady, nečekejte nic převratného :-)

Augustina
07. ledna

Jednoduché, hezké vánoční čtení spíš pro dospívající, řekla bych.

Martinnna
07. ledna

Moje pocity z knihy sú veľmi rozpačité. Prvé dva príbehy ma veľmi zaujali. Boli vtipné a milé, nemohla som sa od nich odtrhnúť. Ale ten tretí podľa môjho názoru celú knihu pokazil. Vďaka nesympatickej hrdinke , nudnému deju a klišé záveru som sa ku dočítaniu príbehu musela nútiť.
Druhý krát knihu zrejme čítať nebudem , ale vďaka peknej obálke bude aspoň skrášľovať moju knižnicu :)