Volání Kukačky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vzrušující detektivní román J. K. Rowlingové, napsaný pod pseudonymem Robert Galbraith. Když se slavná modelka Lula Landryová zřítí ze svého zasněženého balkonu v londýnské čtvrti Mayfair, dojdou vyšetřovatelé rychle k závěru, že šlo o sebevraždu. Případ se zdá být uzavřen. Lulin bratr má však stále jisté pochybnosti. A najatý soukromý detektiv má za něj odhalit pravdu. Cormoran Strike je válečný veterán, který si z Afghánistánu odnesl těžké zranění, i jizvy na duši. Během řešení případu proniká do světa distingovaných bohatých mužů a krásných svůdných žen, odhaluje skryté souvislosti a sám se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Tento napínavý kriminální román působivě líčí atmosféru velkoměstského Londýna – od ospalého poklidu ulic ve čtvrti Mayfair po zapomenuté hospůdky v East Endu a čilý ruch v Soho. Volání kukačky je vysoce ceněný debut Roberta Galbraitha, v němž se poprvé setkáváme s detektivem Cormoranem Strikem a jeho sympatickou pomocnicí Robin, na jejichž další případy se můžeme těšit už nyní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190008/big_cormoran-strike-volani-kukacky-95z-190008.jpg 43810
Série:

Cormoran Strike 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Plus
Originální název:

The Cuckoo's Calling, 2013


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (4)

Na motivy knihy natočila stanice BBC minisérii Strike. Další díly by měli následovat. Prémiera: 27.8.2017
Trailer: https://m.youtube.com/watch?v=IVrOvY-APH8 (Lenka.Vílka)


Kniha vyšla také jako audiokniha u Nakladatelství Tympanum. Čte: Petr Oliva
Režie: Alexandra Bauerová
Stopáž: 2 mp3 CD | 17 h 58 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 5.5.2014 (hannah2000)


Ještě před odhalením skutečného autora se prodalo ve Velké Británii pouhých 1500 výtisků, což je označováno za propadák. (AnetW94)


Rowling poslala již rukopis pod pseudonymem Robert Galbraith do nakladatelství. Všechna nakladatelství knihu odmítla vydat. (Patw)