Královražda na Křivoklátě přehled

Královražda na Křivoklátě
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537004/bmid_kralovrazda-na-krivoklate-6627d520f2940.jpg 4 237 237

Život rytíře je ustavičný boj o moc. Strhující detektivka tentokrát odhaluje spiknutí proti králi a pátrání, které zabraňuje královraždě s pomocí důvtipu vyšetřovatele Oldřicha z Chlumu Přemysl II. zvaný Otakar slaví patnácté výročí korunovace českým králem. Jeho manželka Kunhuta mu připraví jako překvapení okázalou oslavu na Křivoklátě. Brzy však přijde zpráva o chystaném zločinu a záhy se začnou kupit mrtvoly rychlostí blesku. V nejvyšších kruzích se intrikuje jako o závod. Některé stopy ukazují na Vítkovce, jiné je naopak obhajují. A ke všemu se do vyšetřování vloží dcera českého krále i jistá neurozená dívka. Čas rychle ubíhá, osobní život panoše Oty se mimořádně zkomplikuje, ale napomůže tak vyšetřování. Další audiokniha s vyšetřovatelem Oldřichem z Chlumu vás nepustí dokud nebudou všichni zločinci dopadeni a potrestáni.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královražda na Křivoklátě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (52)

Lenka4
19.06.2024 3 z 5

Příběh je jako vždy spletitý, mrtvol skoro přespříliš. Zaujme posun myšlení u Oldřicha a Oty, kteří si začínají uvědomovat svůj věk.

čef
28.05.2024 5 z 5

Jak než jinak než velmi dobré. Někomu se možná bude zdát příběh řady vražd kolem Křivoklátu za doby Přemysla Otakara trochu zdlouhavý, ale většina jistě ocení dobové reálie, složité politické hrátky českých šlechticů a logické řešení událostí včetně nutných kompromisů v zájmu zachování klidu a míru v Čechách, což se stejně, jak známo, příliš nepovedlo.

Luigi1
20.05.2024 4 z 5

Zajímavě napsané dobře jsem si počet

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

16.11.2021

10 nejprodávanějších knih minulého týdne (beletrie)

10.11.2021

Knižní novinky (41. týden)

10.10.2021

Kniha Královražda na Křivoklátě v seznamech