zuzi509 zuzi509 komentáře u knih

Sladké časy Sladké časy Jacqueline Wilson

Nádherná knížka plná čarovných pasáží kdy se mi chtělo brečet. Nedokážu to popsat jak jsem si tuto čedbu užívala, ale byla hodně smutná a J.W. to trochu na konci přehnala s určitou věcí ale moc se mi na konci líbilo, že se Opal se vším smířila, ale bylo to těžké . PŘEKRÁSNÁ KNÍŽKA.

P.S. Jo a otočila jsem na další stránku na konci knihy( nedalo mi to musela jsem, jsem hrozně zvědavá) a kdo nemá silný žaludek neotáčejte tu stránku opravdu věřte v Happy end.

27.07.2016 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Victoria Schwab

Nádherný příběh. Spisovatelka měla děj velice dobře promyšlený a vůbec celý příběh byl velice dojemný.

15.07.2016 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Tenhle díl byl vtipný a oddechový, ale zase to bylo jednoduše napsané.

14.07.2016 3 z 5

Já ho prostě miluju! Já ho prostě miluju! Franziska Gehm

Hezká knížka sice byla zprvu trochu nudná a nešlo se do ní začíst, ale potom určitě výborná.

14.07.2016 3 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Krásná a šílená kniha. Moc jsem si malou Dixi oblíbila a krásnou Mary také. Chvílemi až neuvěřitelné zápletky. Úžasné dílo !!!!!!!!!!

13.07.2016 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Vtipná knížka, ale na mě až moc klučičí a jednoduchá. Líbí se mi Gregova máma. Jinak, moc mě ta kniha potěšila.

12.07.2016 2 z 5

Motýlí klub Motýlí klub Jacqueline Wilson

Tahle kniha mě vůbec neoslovila. Trochu jsem se na konci začetla, ale jinak mě to nijak nepotěšilo.
Hrozně mi vadí, že je Tina tak ubrečená skoro pořád brečela !!! Přišla mi hrozně umanutá. Myslela si, že jí na motýlí zahradu přiletí motýli první den a to je nemožné. Za to Selmin příběh byl o něco lepší a drsnější. Moc se mi líbil ten nápad na konci knihy.

12.07.2016 2 z 5