Žožik Žožik komentáře u knih

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Krásné prázdninové čtení. Knížka byla velmi zajímavá. Jelikož se v současnosti učím francouzsky, byla jsem ráda i za občasná francouzská slovíčka.

26.07.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Trvalo mi strašně dlouho než jsem se dokopala k tomu si tuto knihu přečíst. Předtím jsem viděla film, který byl nudný a nebavil mě, a proto jsem tuto knihu pořád odkládala. Když jsem si ji po dlouhé době nakonec přečetla, byla jsem mile překvapena. Děj byl velice zajímavý a člověk se úplně vcítil do pocitů hlavních hrdinů.

01.05.2017 4 z 5

Sundej mi měsíc Sundej mi měsíc Gregory Hughes

Naprosto super. Kniha má velice poutavý děj a nutí vás číst pořád dál, hlavní postavy jsou sympatické. Četla jsem ji již podruhé a pokaždé mě nesmírně bavila. Určitě doporučuji přečíst.

17.04.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Tahle kniha je taková ta fajn oddechovka. Juan Salvador mi okamžitě přirostl k srdci a celá kniha mě neskutečně bavila. Určitě doporučuji si přečíst. :)

05.04.2017 5 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Nejdříve jsem si myslela, že kniha nebude moc zajímavá, protože moc nemám ráda knihy se smutným dějem, ale nakonec se mi dost líbila a rychle jsem se do ní začetla. Příběh byl hodně zajímavý, jen občas nějaké pasáže byly celkem zdlouhavé.

05.03.2017 4 z 5

Krásky v nesnázích Krásky v nesnázích Jen Calonita

Naprosto super kniha. Tenhle díl se mi líbil snad ještě víc než první. Určitě doporučuji si přečíst. :))

26.02.2017 5 z 5

Krásky Krásky Jen Calonita

Přečetla jsem během včerejšího dopoledne a naprosto úžasné. Autorku mám moc ráda a četla jsem od ní již více knih. Je to taková příjemná oddechovka a určitě doporučuji přečíst.

23.01.2017 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Kniha se mi velmi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Příběh je moc hezky napsaný. Za mě určitě doporučuji si přečíst.

17.01.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Moc krásná knížka. Všechny tři příběhy byly moc hezké, ale nejvíc se mi líbil první příběh od Maureen Johnsonové. :)

02.01.2017 5 z 5