Zlosynus Zlosynus komentáře u knih

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

"Vidim mrtvý lidi" ... taková spíš mystery detektivka. zajímavé téma, zajímavě napsáno a extra super skvělý úplný konec :-))

29.09.2013 4 z 5

Solaris Solaris Stanisław Lem

super rozjezd, pak to začíná zpomalovat, některý pasáže dost filozofujou, ale celkově to neni vůbec špatný

22.09.2013 4 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

až na pár částí je to děsně nudný, dost jsem přeskakoval... myslel jsem, že tam to bude víc záživný, víc aljašský přírody - něco na způsob cestopisu. todle je spíš životopis a děsně nudnej :-(

20.09.2013 3 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

necháte se inspirovat psychopatem Čikatilem, přidáte stalinistické Rusko (tvl jak z 1984!), pak to promícháte a výjde vám tadle knížka - výborná/strhující/mrazivá ... Těším se na film ( Tom Hardy se na Lva fakt hodí) ;-)

31.08.2013 4 z 5

Tma 2.0 Tma 2.0 Ondřej Neff

Některé části jsou super, některé děsně nudí, občas mi pár dějových zvratů přišlo dost přitažených za vlasy. Pokud si chcete přečíst knihu na podobné téma, přečtěte si Vteřinu poté, která je podle mě o třídu lepší ;-)

28.08.2013 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

skvělé zakončení skvělé série. pro mě nejlepší díl ze všech.

15.08.2013 5 z 5

Devátá sféra 1 Devátá sféra 1 Martin Moudrý

První dvě třetiny super, konec je čistá nuda nebo abych byl přesný - konec je nepolevující akce, která ale tou svou přílišnou akčností už nudí a navíc je to děsně nudně podaný (doufam že to dává smysl :D) každopádně někdy si přečtu i druhý díl, protože to nakonec nebylo tak špatný když nad tim přemýšlim.

29.07.2013 3 z 5

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

Rozhodně slabší než předchozí díly. Vtipné to je, ale už jsem se nesmál nahlas..spíš jenom tak pousmíval :-)

23.04.2013 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

první jsem viděl ty dva filmy a zdálo se mi, že jako závěr Harryho Pottera to je málo epický - že v tý knížce to je určitě lepší.. no a teď jsem to přečetl a ty filmy jsou asi tak 3,7x epičtější než knížka.. bitva o Bradavice ve filmu nahání husí kůži a tady fakt slabota..fakt asi nejslabší díl nooo... :-)

13.03.2013 3 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Krátký ale o to víc intenzivní. I slzička ukápla... Jestli si někdy pořídim myš, dam jí jméno Algernon :-)

Kdybych měl někomu doporučit jednu jedinou knihu, tak to bude tahle.

11.03.2013 5 z 5