Zdenulkaa Zdenulkaa komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc hezká kniha, doporučuji k přečtení

09.10.2016 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Už jsem si od posledního dílu moc neslibovala, ale překvapil mě. Napínavá kniha od začátku do konce. Všech pět dílů se mi moc dobře četlo a těším se, jak budu číst další pentalogii.

09.10.2016 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Tak jsem dočetla..... nemohla jsem skončit, četla do jedné hodiny v noci a pak jsem se do půl třetí převalovala a nemohla spát. Ale byly to super čtyři díly, dnes jsem začala pátý

04.10.2016 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

I druhý díl se mi moc líbil.......

01.10.2016 5 z 5

Safa Safa Waris Dirie

Skláním se před statečností Waris a obdivuji i malou Safu. Opět velmi poutavé čtení a když si uvědomím, že to není výplod fantazie, ale skutečnost, tak mě mrazí.

28.12.2016 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

VELICE SILNÝ PŘÍBĚH. Po dočtení knihy jsem se tři dny neodhodlala začít číst jinou knihu. Dlouho jsem nad osudem Sarah přemýšlela. Vůbec si nedovedu představit, že se to ve skutečnosti opravdu stalo..................

16.12.2016 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Dočetla jsem v noci - úžasná kniha. Velice dobře napsaná, žádná hluchá místa. Dávám plný počet *

04.12.2016 5 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Moc pěkná kniha, Při čtení vždy nové části jsem si musela ujasnit postavy kdo je kdo, ale byla napínavá až do konce.

20.11.2016 5 z 5

A odpočívej v pokoji A odpočívej v pokoji Deborah Crombie

Knihu jsem odložila, nějak jsem se nemohla začíst. Možná se k ní někdy vrátím, ale v nejbližší době určitě ne.

21.10.2016 1 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

I třetí díl jsem přečetla jedním dechem a okamžitě po přečtení jsem začala číst díl čtvrtý. Moc dobře psaná kniha.

01.10.2016 5 z 5

Královna zločinu Královna zločinu Martina Cole

Napínavé čtení od začátku až do konce. Už mám nachystané volné pokračování "Špinavá hra"

28.12.2017 5 z 5

V Afghánistánu Bůh už jen pláče V Afghánistánu Bůh už jen pláče Síba Shakib

Velice silný příběh. Jsem ráda, že žiju v ČR.....

31.07.2017 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Od této autorky jsem přečetla první knihu a musím říct, že mě nadchla. Zajímavý příběh, stupňující se napětí, jak to dopadne. Skvělá. Můžu jen doporučit a určitě budu číst další její knihy

25.02.2017 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Velice napínavý román, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, hlavně, když se blížil závěr. Překvapivé rozuzlení.....

28.01.2017 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Včera jsem dočetla třetí díl a už se těším na večer, kdy se začtu do dílu čtvrtého. Opravdu strhující příběh, moc dobře napsaný. Letos je to pro mne TOP kniha

27.09.2016 5 z 5