yxioma yxioma komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Naprosto skvělá kniha,je neuvěřitelné,co dokáže člověk vydržet.
Musela jsem si najít knihu E.Munch,kterou už mám xxx let a prohlédnout si všechny ty obrazy.
A všem,kdo se o toto téma zajímají doporučuji knihu Krvavé jahody.

13.11.2016 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Já nevím,četla jsem před týdnem Sebemilenec a to se mi docela líbilo,tak vytáhnu další a koukám,tohle je nemlich úplně to samé,včetně slovních obratů,akorát hlavní hrdinka je o pár let mladší,ale úplně stejně blbá.Kdybych tuhle četla první,bylo by toto moje hodnocení té druhé ....A myslím,že to byla poslední kniha od této autorky,kterou jsem kdy četla,protože další dávku toho,že svět je plný bohatých,úspěšných žen středního věku, které jsou ochotné živit prvního sebestředného blba,který na ně pohlédne bych už asi neunesla...

17.07.2016 2 z 5

Dobrá země Dobrá země Pearl S. Buck

Skvělá kniha,ke které bych se asi nedostala nebýt čtenářské výzvy,takže,díky za ní.

06.07.2016 5 z 5

Čistič Čistič Paul Cleave

Naprosto skvělá nezvykle napsaná kniha.

14.06.2016 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Dvě hvězdy za svižný příběh.
Jinak,toto téma přísluší těm,kteří nemají načteno,ale prožito A.Solženicyn,J.Ginzburg...........

15.05.2016 2 z 5

Berany, berany Berany, berany Radoslav Nenadál

Pana Nenadála jsem objevila úplnou náhodou a byla opravdu velmi šťastná :)
Moc jsem si knihu užila,bravurní čeština,mě velmi sympatické vykreslení postav.
Jdu shánět další,snad jsou stejně dobré.

14.05.2016 5 z 5

Nekonečná, téměř průzračná modř Nekonečná, téměř průzračná modř Rjú Murakami

Fascinující sonda do feťácké mysli. A stejně hlavního hrdinu musíte milovat :)

14.05.2016 4 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Zakoupeno kvůli čtenářské výzvě.Marně jsem hledala anglický humor a ironii,které mám ráda.
Pro mě děsivý zážitek,jedna hvězda za to,že už jsem měla v ruce i díla o fousek horší.

13.05.2016 1 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Moje první kniha od tohoto Murakamiho , silný zážitek , ale pro mě ( i když se nedají srovnávat ) o hvězdičku lepší Rjú Murakami .

08.05.2016 4 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

" Inu " (tohle slovíčko tam bylo použito vícekrát,než "stampede") - sice jsem horko,těžko dočetla,ale za mě opravdu velké zklamání :(

07.05.2016 2 z 5