yerisley yerisley komentáře u knih

Monpti Monpti Gábor Vaszary

Zatím hodnotím takto. Knihu jsem četla až do konce a myslím, že jsem jí pořádně nepochopila. Rozhodně to není kniha pro netrpělivého čtenáře, takže pokud nechcete moc dumat a nemáte rádi roztahaný děj a zdlouhavější popis, tak asi úplně nedoporučuji. Nicméně budu číst znovu, pozorněji a pomaleji, protože tam bylo něco, co mě bavilo a chtěla jsem číst dál. Zvláštní.

16.03.2019 3 z 5

Včera, dnes a zítra Včera, dnes a zítra Sophia Loren

Jeden z nejpovedenějších životopisů. Moje oblíbená herečka. Zůstává v knihovně. Určitě doporučuji každému.

16.03.2019 5 z 5

Proměna Proměna Jana Kratochvílová

Knížka mého dospívání;-) určitě doporučuji je to hezký příběh z lovestory

22.01.2018

Ženy Ženy Charles Bukowski

Bukowskeho si koupím spíš kvůli angličtině, ale tahle knížka je asi varováním pro lidi, jak smutný život může být. Všechny ženy v té knize jsou vlastně nadrženkyně, které touží po tom vyspat se s hrdinou a on toho rád využivá. Citově neprožívá nic a bez chlastu nedá ani ránu. Takže marná ta kniha úplně není, ale začínám se soustředit na pozitivnější knihy, i když par let zpět jsem měla období, kdy jsem se v něčem takovém ráda vyžívala. Nelze tvrdit, že je to literární dílo, ale jeho psaní má něco do sebe a to si musíte najít jen vy.

22.01.2018

Horalka Horalka Alberto Moravia (p)

Kniha je dobrá, ale film v podání S.Loren je prostě lepší

01.08.2017 4 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Kniha mě vůbec nebavila. Prodala jsem ji dál.

13.11.2014 1 z 5

Barevný závoj Barevný závoj William Somerset Maugham

Oddechovka. Film jsem neviděla. Asi si nechám spíš vzpomínky na knihu.

16.03.2019 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Kniha mě neuvěřitelně stáhla do děje příběhu. Nemohla jsem se odtrhnout. Měla jsem pocit, jako když to s nimi prožívám. Určitě by si ji měl přečíst každý.

14.11.2014 5 z 5