wotana wotana komentáře u knih

První konec První konec Lauren James

Skvělý příběh, kniha se četla sama. Někdy jsem se sice ztrácela v psaných dobách nebo mi unikala pointa, ale na celkové hodnocení to nemá vliv, protože celkově super :-) Těším se na další díl.

08.10.2018 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Super série, stejně jako autorky předchozí Griša i tato mne neskutečně nadchla a každému vřele doporučuji. Už se těším na její další knihu :-)

04.09.2018 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Celá série je super, četlo se to samo a fakt doufám, že autorka vydá ještě příběh o dvojčatech :-)

04.09.2018 5 z 5

První život První život Gena Showalter

Super kniha zase něco úplně jiného. Chvílemi mě sice rozčilovalo to protahování než se rozhodne, ale celkový dojem z knihy je za čtyři hvězdičky, tu jednu si nechám na další díl :-)

28.08.2018 3 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Co na to říct.... Třetí díl jednoznačně nejlepší. Po všech těch dracích, upírech a andělech co jsem dosud četla, je tu vytvořený úplně jiný svět a musím říct, že autorka ho dokonle popsala. Vybrala jsem si knihu pouze podle obalu a nelituji toho (když půjdeme do detailů obal na 3.díl je špatný - Alina by měla mít bílé vlasy). Super počtení vřele doporučuji a jdu si koupit další sérii od autorky.

28.05.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Nádherný příběh a ještě lepší než první díl. Strašně se těším na další díl.

21.05.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Já plně souhlasím s názorem Ree. Tato kniha byla strašná, po velice dlouhé době lituji, že jsem si ji koupila.

21.05.2018