wiolca wiolca komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Výborně se mi četla. Příjemně strávené odpoledne na pláži s Babovkami. Líbilo se mi vzájemné prolínání příběhů. U každé z těch postav jsem cítila jakési pochopení. Je tam hezky vidět, ze není nikomu co závidět, protože každý máme to svý, co si životem vláčíme. Nakonec mi ale nejsmutnější přišel život paní Dobrovolné. Nebo mi ji aspoň bylo nejvíc líto. Její příběh byl zvláštně zakončený, ale v mých představách se z toho dostala a teď někde v knižním světě randí se Zdeňkem ☺

11.07.2017 4 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Líbila se mi. Měla spád, děj jsem víceméně vůbec nepredvidala. Hlavně od druhé půlky jsem se nemohla odtrhnout. Spoustu věcí by se dalo přenést i na naší vlastně ještě poměrně šťastnou dobu.

10.07.2017 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Právě jsem dočetla. Před časem jsem viděla film a věděla jsem, že si tu knížku musím přečíst. Vzbudila ve mě spoustu emocí. O to víc, že je to biografie. Je to pro mě obdivuhodná žena. Tak trochu jí tu odvahu závidím. Věřím, že to byla výborná terapie a životní zkouška.

06.06.2017 5 z 5

Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno Zázračné ráno: Málo známe tajomstvo, ktoré vám zaručene zmení život pred 8.00 h. ráno Hal Elrod

Tak nějak nevím. Myšlenky zajímavé, určitě to pro někoho může být přínosem, ale asi jsem čekala něco víc. Vadily mi odkazy na stránky za každou kapitolou. Myslím si, že podstatné mělo být uvedeno v knize a ne se pokaždé dívat na internet a někde se registrovat. Navíc mi vadí (což je u knih tohoto typu zvykem) časté opakování některých informací. Myslím si, že stačí některé věci napsat jednou. Pro zdůraznění dvakrát, ale ne to omílat celou knížku dokola.

31.05.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nečetla jsem si předem žádné recenze a udělala jsem jedině dobře. Knížka se mi moc líbila a Hartl se začíná řadit mezi mé oblíbené autory. Brečela jsem, smála se, fandila Jáchymovi i Verče ať to všechno zvládnou. Je pravda, že konec mi přišel už trochu překombinovaný, ale čtení mě bavilo. Zas po dlouhé době, kdy jsem četla do 1 hodiny v noci a ráno po otevření očí rovnou šahala po knížce a v posteli zůstala do půl 12 :)

13.03.2017 5 z 5

Bezva knížka, kterou jsem četla delší dobu. Teď jsem ji přečetla a vím, že si jí dám ještě jednou a vypíchnu si z ní pro mě důležité myšlenky. Myslím, že může pomoct si některé věci uvědomit. Rozhodně jí z knihovny nedám dál a budu se k ní vracet.

10.02.2017 5 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Krásná knížka. Moc milá. Přečetla jsem jí vzhledem k jejímu rozsahu rychlostí blesku, ale vím, že se k ní vrátím a některé myšlenky si moc ráda někam napíšu. Při čtení mě pořád napadalo, komu bych jí ráda darovala, abych se podělila o ten příjemný pocit. Není to sice nic nového, ale lidi na tyhle věci prostě zapomínají :)

21.01.2017 5 z 5

Střevo není tabu Střevo není tabu Giulia Enders

Zajímavé čtení. Některé informace pro mě byly nové a zajímavé. A kdo by řekl, že se u knížky s takovým tématem budu i smát. Hezky, čtivě a zábavně napsané.

04.01.2017 4 z 5