werick werick komentáře u knih

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Benjamin Black (p)

Ve čtvrtině knihy, jsem zjistila, že čtu knihu od jiného autora, než jsem původně chtěla :-) Ale nevadí, jinak bych se k ní nejspíš nedostala. Nebyla to špatná detektivka, taková na jedno přečtení...děj pro mne nebyl nudný, ale zároveň ani nijak zvlášť napínavý..zajímavé téma, celkem dobře popsaný děj i postavy :-)

17.10.2022 3 z 5

Hovínko na dortu Hovínko na dortu Tomáš Kapras

Nenadchne, neurazí..něco bylo vtipné a v některých částech jsem se nudila. Vadilo mi, že kniha není psaná v časovém sledu. Pokud je to psané ze zápisků vzpomínek, mohl to autor psát jak čas plynul ..

08.11.2021 3 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Příjemná oddechovka, dobře se četla

10.06.2021 5 z 5

Vesnická holka Vesnická holka Kateřina Holubová

Odpočinková knížka na jedno odpoledne, která neurazí, ale ani nenadchne.

27.01.2023 3 z 5

Zpovědník vrahů Zpovědník vrahů Slavomil Hubálek

Dle názvu knihy, jsem čekala něco jiného. Je to spíše autobiografie autora, která mě moc nebavila. Chtěla jsem se dozvědět něco o mysli vrahů, ale to v knize nenajdete.

26.01.2022 2 z 5

Psí tinder Psí tinder Petra Macková Hrochová

Vtipné a pohodové čtení, těším se na pokračování

22.01.2022 5 z 5

Karima Karima Soheir Khashoggi

Kniha se mi moc líbila, sice je v ní více politiky, než jsme u podobných příběhu zvyklý, ale tím to pro mě knihu obohatilo.

16.12.2021 5 z 5

Dívka, která zvítězila nad IS Dívka, která zvítězila nad IS Farida Khalaf

Podobných knih už jsem přečetla spousty, ale pořád nedokáži pochopit, jak je vůbec možné, že tohle se prostě pořád děje. Jak se k ženám a dětem takhle mohou chovat. Kniha se četla dobře, ale bohužel ten příběh je smutný.

22.11.2021 5 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Nejdříve mne kniha moc nebavila, ale i tak jsem se ji snažila dočíst. Druhá polovina je lepší a vzbudila ve mě zvědavost, jak příběh dopadne.

30.09.2021 3 z 5

Povídky ke kávě II. Povídky ke kávě II. Hana Hrabáková

Krátké, vtipné povídky, přesně ke kafíčku

29.07.2021 5 z 5

Povídky ke kávě Povídky ke kávě Hana Hrabáková

Pěkné a vtipné povídky, které se dobře a rychle četly. Knížka na jedno odpoledne

02.07.2021 5 z 5

Chawtonské dopisy Chawtonské dopisy Jane Austen

Musím se přiznat, že mě kniha nijak nenadchla. Svým způsobem zajímavá je, ale pro mě jen na jedno přečtení.

18.06.2021 3 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Strašný příběh, který nepřeji nikomu prožít :-(

28.05.2021 5 z 5