werick Online werick komentáře u knih

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

Dobrá oddechovka k vodě, líbilo by se mi, kdyby kniha měla pokračování.

21.06.2021 4 z 5

Chawtonské dopisy Chawtonské dopisy Jane Austen

Musím se přiznat, že mě kniha nijak nenadchla. Svým způsobem zajímavá je, ale pro mě jen na jedno přečtení.

18.06.2021 3 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Příjemná oddechovka, dobře se četla

10.06.2021 5 z 5

Lada u ledu Lada u ledu Ema Labudová

První část knihy se mi líbila, jen jsem si musela zvyknout na vyprávění v druhé osobě, ale nevadilo mi. Poté co se Lada vdala, působilo na mě vyprávění dost překotné, už mi to nepřišlo zajímavé a občas jsem se vracela zpět, jestli jsem náhodou nepřeskočila stránku.

01.06.2021 3 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Strašný příběh, který nepřeji nikomu prožít :-(

28.05.2021 5 z 5

Jak voní tymián Jak voní tymián Marcel Pagnol

Nejdříve mě kniha moc neoslovila, ale postupně jsem se začetla víc a víc a nechtěla přestat. Moc pěkně sepsané vzpomínky, čtivé a vyvolávající úsměv. Jen konec byl pro mě trochu uspěchaný, čekala jsem ještě nějaké příhody z Nového stavení.

26.05.2021 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Asi jsem vyjímka, ale tahle kniha mě vůbec neoslovila. Několikrát jsem ji odložila, bylo těžké ji dočíst.

07.05.2021 2 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Za mě určitě dobře napsaná knížka, obdivuji autorku za otevřenost a detailně popsání svého příběhu. Určitě to mnohým pomůže v boji se závislosti.

02.05.2021 5 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Musím přiznat, že jak jsem se na knihu těšila, tak jsem byla zklamaná. Nějak mi nevyhovoval způsob psaní ani vyjadřování autorky. Čekala jsem příběhy rozepsané trochu více do podrobna, takhle mi to přišlo trochu nudné, ale i tak jsem knihu dočetla.

22.04.2021 1 z 5

Amira z harému Amira z harému Soheir Khashoggi

Knížky s touhle tématikou mám moc ráda a příběh Amiry nezklamal. Přečetla jsem jedním dechem, bylo těžké přestat číst. Tyhle příběhy vždycky ve mě zanechají hluboký dojem a smutek co některé ženy v těchto zemích musí snášet

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Téma reinkarnace se mi líbí, pěkné a pohodové čtení, na mě trošku roztahané ale i tak jsem byla zvědavá jak to dopadne

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Kniha se mi moc líbila, i jsem se při čtení nasmála. Pěkně popsané odlišnosti našich kultur, jen ten konec už mi přišel trochu zrychlený