Žila jsem již před staletími

Úspěšná novinářka Jo Cliffordová dostává za úkol napsat sérii článků o metodě "návratů do minulosti" - probuzení vzpomínek na minulá zrození pomocí psychotického transu. Sama se dostává do středověkého Walesu za vlády krále Jana.

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80225/zila-jsem-jiz-pred-s-80225.jpg 4.2669
Literatura světová, Dobrodružné, Pro ženy

Vydáno: , Brána, Knižní klub

Lady of Hay, 1986

Kniha Žila jsem již před staletími

ladaol

Kniha mne vyloženě nadchla. Poutavě napsaný příběh - prolínání minulosti a současnosti a kdo ví, co vlastně byla skutečná minulost? Autorka umí bohatě a poeticky popsat krajinu. Napínavé a romantické až do konce.

werick

Téma reinkarnace se mi líbí, pěkné a pohodové čtení, na mě trošku roztahané ale i tak jsem byla zvědavá jak to dopadne

marti7729

Druhá věc od Barbary erskine a zase skvělá. Sice jsem se někdy špatně začítala a ztrácela, ale moc mě bavila hlavně ta historická část, objevování příběhu co se vlastně stalo. Ta přítomná část mě moc nebrala a proto hvězda dolů, ale chápu že někdo než historii může mít zase v oblibě spíše tu romantiku a zápletku v reálu. Ja si určitě zanedlouho přečtu další dílo. Už teď má Barbara čestné místo v mě knihovně a nemůžu jinak než doporučit všem kdo rád čte historické romány :)

Jara.v

Klasické prolínání minulosti a přítomnosti od Erskinové. Její romány mě baví. Krásný příběh, který jsem doslova zhltla.

jane eyrová

opět skvělý příběh v od autorky, dvě časové pásma, historické a současnost. doporučuji všem co mají rádi svět duchů a tajemna.

Holly.W

Krásná kniha, kterou jsem četla několikrát. Téme které mě velice zajímá - hypnóza a nádherný příběh vložený do dvou časových rovin.

JancaMia
29.12.2020

Přečteno jedním dechem, asi autorčina nejkrásnější kniha.

vladka16
28.12.2020

Paní spisovatelku mám moc ráda, četla jsem od ní více knih, ale tahle je moje nejoblíbenější.