weberda weberda komentáře u knih

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Pěkné, doporučuji.

08.06.2017 4 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Moje první kniha od této autorky a musím napsat, že mě překvapila. Určitě přečtu další. Doporučuji.

07.01.2017

Prázdne miesto Prázdne miesto J. K. Rowling (p)

Čtyři hvězdy dávám proto, že začátek je opravdu vleklý. Je těžké se zorientovat ve všech těch jménech a příbuzenských vztazích. Pak ale nastane zlom a četla jsem jedním dechem. Jsem ráda, že jsem dočetla a bylo mi líto, že to skončilo.

12.09.2016 4 z 5

Pro lásku k dceři Pro lásku k dceři Sarah Taylor

Velmi silný poutavý příběh.Doporučuji přečíst všem ženám, aby těmto kulturám nenaletěly.

01.07.2015 5 z 5

Čas mezi šitím Čas mezi šitím María Dueñas

Krásný román, který stojí za přečtení. Skoro 700.stran, ale čte se samo. Doporučuji

19.02.2015 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Napínavý příběh, ale souhlasím s těmi, kteří sem už napsali, že je to překombinované. Harry je patrně nadčlověk. Konec jsem četla dvakrát a stále váhám.

28.12.2014 4 z 5

Můj život se Saddámem Husajnem - Ve stínu obávaného diktátora Můj život se Saddámem Husajnem - Ve stínu obávaného diktátora Parisula Lampsos

Rozhodně zajímavé čtení. Doporučuji.

07.07.2014 5 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Knížku jsem dočetla a musím napsat, že druhou polovinu jsem dala jedním dechem. Doporučuji pro trpělivé čtenáře,ta druhá půlka stojí za to.

22.05.2014 3 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Snažím se knihu dočíst,ale chvílema vůbec nevím co čtu. Zatím str.132,uvidím jestli se tím prokoušu do konce:(

15.05.2014 3 z 5

Partitura pro srdce Partitura pro srdce Zdeněk Hanka

Knížka je jasným příkladem toho, co s člověkem udělá závist. Psané tak, že člověk knížku neodloží dokud nedočte.

15.02.2014 5 z 5

Alí a Nino: Příběh lásky Alí a Nino: Příběh lásky Kurban Said

Tato kniha mě zklamala. Nudný táhlý děj. Stále jsem čekala, že se konečně začne něco dít a nic. Měla jsem co dělat, abych jí dočetla.

09.12.2013 1 z 5