vvvecna vvvecna komentáře u knih

Růže mají trny - Román o Alžbětě I. Růže mají trny - Román o Alžbětě I. Sandra Byrd

Naprosto úžasná série knih o Tudorovském období,opravdu Doporučuji knihu těm kteří se zajímají o historické romány - čte se úplně sama.

19.03.2018 4 z 5

Strážkyně tajemství – Román o Kateřině Parrové Strážkyně tajemství – Román o Kateřině Parrové Sandra Byrd

19.03.2018 4 z 5

Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Sandra Byrd

19.03.2018 4 z 5

Návrat na Lauenstein Návrat na Lauenstein Ricarda Jordan (p)

Doporučuji knihu těm kteří se zajímají o historické romány - čte se úplně sama.Ani bych neřekla že je to oddechovka,nedalo se od ní otrhnout

19.03.2018

Dědictví Lauensteinů Dědictví Lauensteinů Ricarda Jordan (p)

Vraždy aristokratek Vraždy aristokratek Christine Trent

dobře napsaná kniha z historie a z prostředí pohřebnictví.Doporučuji knihu těm kteří se zajímají o historické romány - čte se úplně sama. Ikdyž první díl je nejlepší z celé serie

Uloupené tělo Uloupené tělo Christine Trent

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Naprosto skvěle napsaná kniha z historie a z prostředí pohřebnictví.Doporučuji knihu těm kteří se zajímají o historické romány - čte se úplně sama

19.03.2018

Doporučuji knihu těm kteří se zajímají o historické romány - čte se úplně sama , je to naprosto úžasná kniha a zase jiný pohled do minulosti

Nebezpečné dědictví Nebezpečné dědictví Alison Weir

19.03.2018 3 z 5

Královna Alžběta Královna Alžběta Alison Weir

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Tudorovci Tudorovci Tracy Borman

Skvěle napsaná kniha o Tudorovcích , doporučuji když se chcete dozvědět vše o nich a o životě na dvoře

27.02.2018 5 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Krásně napsaná kniha,už ses těším na další díly

04.12.2017