vorlice28 vorlice28 komentáře u knih

Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Rana Ahmad

Moc hezky napsaná kniha. Člověk se dozví, jak v těchto zemích ženy žijí. Je to pro nás až neuvěřitelné, nepřípustné. Příběh Rany je úžasný v tom, že se jí podařilo ze své rodné země utéct a začala nový život. Byla moc statečná a měla velké štěstí na lidi kolem sebe, kteří ji pomohli. Spousta jiných žen bohužel takové štěstí nemá. Doporučuji knihu přečíst.

29.03.2021 5 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi líbila, taková milá oddechovka se šťastným koncem. Jako v pohádce :-)

29.03.2021 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Přečteno jedním dechem, skvěle napsané. Tuto knihu by si měla přečíst dnešní generace, aby věděli, jak dobře se mají. Rozhodně doporučuji!

17.02.2021

Jedna musí z kola ven Jedna musí z kola ven Helena Kratochvílová

Kniha se mi velice líbila, příběh ze života. Doporučuji!

17.02.2021

Záměna Záměna Caro Martini

Super kniha, bavila jsem se od začátku do konce. Moc fajn oddechovka. Doporučuji!!!

30.08.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná kniha, skvělý příběh. Velice doporučuji a už se těším na další knihu.

10.07.2020

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Skvělá kniha. Dlouho jsem nad příběhy žen přemýšlela. Doporučuji!

22.05.2020

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc hezká knížka, četla se jedním dechem. Pěkný příběh. Velice doporučuji!

22.05.2020

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se mi velmi líbila. Čtivá, napínavá. Naopak film mě velice zklamal.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha. Velice silný příběh. Po dočtení jsem nad knihou ještě dlouho přemýšlela. Rozhodně se k ní ještě někdy vrátím.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná kniha. Při čtení jsem se smála a na konci i brečela.

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Knihu jsem přečetla velice rychle, protože mě zajímalo, jak to dopadne. Četla se dobře, ale bylo to až moc zdlouhavé....Konec by se mi líbil víc popsaný a rozebraný.

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Kniha se mi velice líbila. Smutný příběh. Ale rozhodně doporučuji!

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Úžasná kniha, skvělý propletený příběh. Pohltila mě hned od první stránky a nemohla jsem se od ní odtrhnout!