vltavínka vltavínka komentáře u knih

Čtení z ruky Čtení z ruky Werner Koch

Ze všech knížek, co o čtení z ruky mám, považuji tuto za nejlepší. Neodvíjí se jen od zapamatování si určitých znaků a papouškování naučeného, ale pomůže pospojovat si nitky, vnímat dlaň jako celek a intuitivně chápat její poselství.
Konečně vnímám rozdíl mezi chiromantií a chirologií - a díky této knize vím, že mně je bližší chirologie.

18.06.2017

Most času Most času Bruce Leininger

Příběh velmi zajímavý, určitě stál za sepsání. Nicméně, dle mého, stačila by 1|3 celé knihy, aby zůstala čtivá a neobsahovala nicneříkající zbytečnosti. I já jsem měla problém se prokousat až do konce..např. líčením, kdo kam cestoval, co nakoupili k večeři a jak se chystali na blížící se orkán , což s příběhem vůbec nesouviselo... Trochu sestříhat a bylo by to dobré :D

29.04.2017

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Mně se knížka moc líbila, silné téma. Hezky zpracované, hodně emocí a věcí k zamyšlení. Přijetí smrti a smíření s osudem.

21.01.2017 5 z 5

Sokrates Sokrates Dan Millman

Pro mne byla tato knížka ještě silnějším zážitkem než Cesta pokojného bojovníka. Je to strhující příběh, který bere dech.

Jonathan Livingston Racek Jonathan Livingston Racek Richard David Bach

Nádherná knížka plná moudrosti

19.01.2017

Iluze Iluze Richard David Bach

Nádherná knížka. Zprvu jen zapůjčená, následně zakoupená, jelikož takový poklad je třeba cítit v knihovně :)

19.01.2017 5 z 5

Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Pro mne byla asi trochu zklamáním. Byla odložena v půlce, snad se k ní ještě vrátím.

19.01.2017 2 z 5

Mudrc, surfař a byznysmenka Mudrc, surfař a byznysmenka Robin S. Sharma

Ze všech knih autora, co jsem četla, pro mne byla tato nejlepší.

19.01.2017 4 z 5

Karma - Život bez konfliktů Karma - Život bez konfliktů Alexander Svijaš

Karma - Řešení problémů Karma - Řešení problémů Alexander Svijaš

Velmi čtivým a lidským způsobem vysvětlena problematika karmy. Opravdu výborně psané. Mám všechny 3 díly a rozhodně si je jednoho dne přečtu ráda znovu.

Numerologie Numerologie František Kruml

Další z těch dobře zpracovaných numerologických knih .

Numerologie – čísla lásky Numerologie – čísla lásky Robin Stein

Vynikající numerologická knížka. Jsem moc šťastná, že se mi "náhodou" dostala v antikvariátu do ruky. Jedna z nejlepších podle mne.

19.01.2017 5 z 5

Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti Bernard Werber

Skvělá kniha, která se čte na jeden zátah. Přestože jsem ji četla až po Říši andělů, vůbec to ničemu nevadilo. Silný dojem zanechaly obě dvě.

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Spousta dobrých myšlenek hodných zamyšlení... těžké , silné téma. Ale jistě pro mnoho lidí bude těžce stravitelná.

19.01.2017

Dvě ženy Dvě ženy Beate Hellmann

Velmi silný příběh

16.05.2016 5 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Moje milovaná...

16.05.2016 5 z 5