Karma - Řešení problémů

Formování událostí. Kam kráčíme. Závěrečná část trilogie ruského autora Alexandra Svijaše. Proč bychom měli zbytečně trpět a sami si znepříjemňovat život? Poté co si s pomocí prvních dvou dílů Karmy čtenář uvědomil své nesprávné postoje a zbavil se jich, má nyní možnost pozitivně využít zákony vesmíru k tomu, aby mu přinesli co nejrychlejší splněné přání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66435/karma-reseni-problemu-iGY-66435.jpg 3.96

Karma - Rešajem problemy

Esoterika, astrologie, okultismus, New Age, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Eugenika

Kniha Karma - Řešení problémů

REBELKAAAAAA
25.09.2018

Kniha je nádherná a úžasná. Skvěle vysvětleno jak to vše funguje v životě o tom jak si utváříme svůj život a jak vlastními myšlenkami si dokážeme do života leccos přitáhnout. Hezky vysvětlená nejen karma, ale i síla myšlenky a síla přání. Viz jak pracovat se svým strážcem a jak vlastně naučit se určovat si co a jak do našeho života vstoupí a jak si splnit své sny. Nádhera, knížka mě skvěle zaujala, bavila mě a rozhodně ji doporučuji, krásné čtení :-).

vltavínka
19.01.2017

Velmi čtivým a lidským způsobem vysvětlena problematika karmy. Opravdu výborně psané. Mám všechny 3 díly a rozhodně si je jednoho dne přečtu ráda znovu.

karma řešení problémů

Alexander Svijaš