Viki22 Viki22 komentáře u knih

Egypt - V nitru pyramidy Egypt - V nitru pyramidy Veronika Válková

Moc hezké stejně jako ostatní díly:-)

08.11.2015 4 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

moc se mi líbila bylo mi líto když jsem ji dočítala:-)

08.11.2015

Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Veronika Válková

Hezká kniha i celá série:-)

17.09.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tato kniha se mi hrozně líbila určitě bych jí všem doporučila.Amerika je boží!!!!!:-) :-)

18.07.2015 5 z 5

Svatý Václav - Vraždou to nekončí Svatý Václav - Vraždou to nekončí Veronika Válková

Moc se mi líbila a pokud by to bylo jak tak se to stalo v knize by nás celou tu dobu učili lež takže by mně opravdu zajímalo jak to bylo:-)

08.11.2015 4 z 5

Rudolf II. - Spiknutí na císařském dvoře Rudolf II. - Spiknutí na císařském dvoře Veronika Válková

Moc hezká kniha stejně jako ostatní ze série

První První Kiera Cass

Móóóóóóóóóć se mi líbila jen mně zaskočil ten konec ale jonak SUPER doporučuji!!!!!

08.11.2015 5 z 5

Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Veronika Válková

Hezká kniha zdálo se mi ,že je tam trochu málo děje ,a když jsem ji dočítala tak jsem myslela ,že se tam snad nezmíní o Oddovi a o síra Olafovi nakonec naštěstí ano ........Hezká kniha:-)

05.08.2015 3 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Suppppppper!!!!!!!!!!!!!!Strašidelné ,bezva ,rychle přečtené:-)

05.08.2015 4 z 5

Marie Terezie : tajnosti císařských komnat Marie Terezie : tajnosti císařských komnat Veronika Válková

Určitě bych jí doporučila.Moc hezká kniha, hodně chytlavá a těšim se na další díly moc se mi líbila dala bych čtyři a půl:-)

25.07.2015 4 z 5