Svatý Václav - Vraždou to nekončí

Jestli si představujete svatého Václava jako nudného patrona, věčně dlícího na modlitbách, nejspíš vás překvapí, že to byl udatný válečník, který byl ženatý a měl nemanželského syna. Ale onoho osudného zářijového rána na něj u kostela přece jen čekala smrt. Čí ruka mu ji ale přinesla?

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270087/big_svaty-vaclav-vrazdou-to-nekonci-eI8-270087.jpg 4.466

Kniha Svatý Václav - Vraždou to nekončí

Elizza
18.11.2020

Otázka týdne: proč chce ta holka pořád někoho varovat? To sakra nechápe, že se do minulosti zasahovat nemá?
Na což volně navazuje otázka: proč je ta holka blbá jako podštok? Holka, která na svoji neznalost dějin naráží v podstatě ob den by možná mohla počítat s tím, že je něco krapet jinak.

Halt468
08.02.2020

Dokonalé.

mysik612
21.07.2019

Ne tak dobrá jako ostatní díly, ale i tak stačila na to, abych se při dějepise vytáhla s jinou teorií zavraždění sv. Václava. :-)

lemur007
26.05.2019

Kniha se mi moc líbila a jsem ráda, že ji paní Válková napsala.

any333
23.08.2018

Autorka nás znovu usvědčila v tom, že když jeden zkoumá ty nejmenší detaily z historie, je schopný se s námi pak podělit o tohle. Přijde mi jen osobně škoda, že nadcházející školní rok budeme probírat nejnovější dějiny a já tak - stejně jako Bára v příštím díle - nebudu moct své nové znalosti správně upotřebit.
Nejvíce mě asi dostalo to, jak se to mělo mezi bratry. Hlavně náhled na Václava se mi zdál dost jiný, než nám říkají, a také ta osudná bitka, co se odehrála dvacátého osmého září. Protože pokud vážně existovala možnost, že by se to stalo vlastně omylem, myslím, že by nám o tom měli říkat, protože alespoň mně osobně se změnil celý náhled na Boleslava.

MirijamFrankl
28.09.2016

Krásná,čtivá kniha se zajímavým dějem a skvělými postavami.Hodně jsem z téhle bárovky dověděla.
Vřele doporučuji!

Simeona
26.07.2016

Zprvu se mi knížka zdála velice nudná. Zajímavý děj se uskutečnil až v polovině knihy. Zvědavost mě osobně donutila číst dál a od poloviny se mi kniha líbila čím dál tím víc.

aknel.77
26.02.2016

Moc děkuji za knihy, které dokážou děti přimět k tomu, aby se zamyslely nad minulostí a to knihy Veroniky Válkové dokážou. Tyhle knihy kupuji synovi, ale ráda si je přečtu i já....