Veth Veth komentáře u knih

Komunikace a prezentace Komunikace a prezentace Jiří Plamínek

Spíš učebnice, než kniha. Nakonec jsem jí, ale použil při psaní BP, takže se to nakonec hodilo. Spíše teoretická kniha.

22.03.2021 4 z 5

Zlepšete své komunikační schopnosti: Jak získat důvěru, umět se prosadit a sebevědomě komunikovat Zlepšete své komunikační schopnosti: Jak získat důvěru, umět se prosadit a sebevědomě komunikovat Alan Barker

Zajímavá knížečka, hezky se čte a naleznete tam spousty tipů, které se v praxi dají uplatnit.

22.03.2021 5 z 5

Nenásilná komunikace Nenásilná komunikace Marshall Rosenberg

Osobně jsem z knihy příliš uchvácený nebyl. Velmi špatně se mi četla a má více motivační charakter, než že se z ní naučíte něco kloudného. Podobně jsem to měl u spousty knih Roberta Kiyosakiho.

22.03.2021 3 z 5

Prodej, nebo prodají tobě Prodej, nebo prodají tobě Grant Cardone

Dobrá knížka, kterou by si měl přečíst každý prodejce. Cardone je strašnej blázen. I podle jeho instagramu. :-) Ale určitě je to velice inspirativní osoba.

16.07.2019 5 z 5

Minutová omluva - 4. tajemství Minutového manažera Minutová omluva - 4. tajemství Minutového manažera Kenneth Blanchard

Osobně jsem byl z knížky zklamaný.
Možná jsem ji nepochopil, ale řešit upřimnost omluvy celou, byť malou knížku je divné.
Trochu mi to připomíná má studentská léta, kde jsem jednu myšlenku rozmázl na tři strany.

16.07.2019 2 z 5

Kam zmizel můj sýr? Kam zmizel můj sýr? Spencer Johnson

Možná je to i tím, že jsem podobných knih četl už mnoho, ale dílo mě moc nezaujalo, spousta obecných myšlenek a pro mě nic revolučního. Dočetl jsem jen kvůli "zářezu na pažbě" do své sbírky knih a proto, že jsem si ji koupil.

17.05.2019 1 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Seriál je skvělý, ale knihy jsou famózní! "Pár" hodin to potrvá, ale on ani seriál není zrovna jednovečerovka.

Artemis Fowl Artemis Fowl Eoin Colfer

Série mého dětství :-)

Dva italští gurmáni Dva italští gurmáni Gennaro Contaldo

Jedna z mých oblíbených kuchařek.

Vařte jako šéf Vařte jako šéf Zdeněk Pohlreich

První kniha od Zdenka Pohlreicha a jedna z prvních, ze které jsem se učil trochu kloudněji vařit.

03.03.2018 5 z 5

Znamení lásky Znamení lásky Linda Goodman (p)

Pro lidi co mají rádi astrologii, tak dobrá kniha i s trochou humoru.

03.03.2018 5 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Dříve, když mě esoterika bavila :-)

Černý drahokam Černý drahokam Michael Moorcock

Série, kterou jsem náhodně našel v knihovně a následně celou na "jeden zátah" přečetl.

03.03.2018 4 z 5

I když se nejedná o nejlepší knihu historie, plný počet dávám, kvůli tomu, že kniha může fungovat jako ideální vstupenka do"vizionářského světa".

03.03.2018 4 z 5

Škola byznysu Škola byznysu Robert T. Kiyosaki

Třetí kniha kterou jsem od R.K. četl, spousta věci se opakuje, zbytek je pro ČR nevhodné.

03.03.2018 1 z 5