veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Pomalé rodičovství Pomalé rodičovství Helle Heckmann

Hezka a mila knizecka o trochu jinem pristupu ke skolkovym detem.

05.07.2020 3 z 5

Strach milovat Strach milovat Julie Buxbaum

Prijemny ctivy pribeh bez patosu a cukratek, mrknu i po ostatnich knihach autorky.

01.07.2020 5 z 5

Osamělý orel Osamělý orel Danielle Steel

Uz sem zapomnela, jak dovede byt steelova melodramaticka. Ale co, cetlo se to dobre, proc ne.

09.06.2020 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Chvilema uveritelna, ale casteji neuveritelne naivní kousek. Jednohubka na destivy odpoledne.

08.06.2020 3 z 5

Limonáda pro holky, ale ultraneuveritelna a idylicka.
Brrrrr, jeste ted me bolej zuby.

20.05.2020 2 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

Cetla jsem bez prvniho dilu, ale mam dojem, ze jsem o nic neprisla. Chvili mi trvalo si na hlavni hrdinku zvyknout, ale jinak se cetlo skoro samo. Prvni dil ale dohanet nebudu.

11.03.2020 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Zajimave tema, zajimave zpracovane.

09.03.2020 5 z 5

O ženách, mobilech a broucích v hlavě O ženách, mobilech a broucích v hlavě Petr Petříček

Zadna slava, rychla jednohubka, po ktery za dva sny nestekne pes.

07.02.2020 2 z 5

Stručná historie mého života Stručná historie mého života Stephen William Hawking

Velmi strucne popsany zivot S. Hawkinga. Bohuzel odbornym pasazim jsem nebyla schopna porozumet.

07.02.2020 5 z 5

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Michaela Dombrovská

Super, lehká a čtivá knížka z českýho prostředí. Díky ní si přečtu i ostatní knihy autorky.

06.02.2020 5 z 5

211 věcí, které zvládne každé bystré děvče 211 věcí, které zvládne každé bystré děvče Bunty Cutler

Spoustu americkych navodu k nicemu.

06.02.2020 2 z 5

Otcové a bastardi Otcové a bastardi Iva Procházková

Tyhle povsechne, povrchni romany moc nemusim. Za me nic moc.

06.02.2020 1 z 5

Ukrytá oběť Ukrytá oběť John Sandford (p)

Ctiva dektivka, dost mozna diky ni vyhledam i dalsi knihy autora.

22.01.2020 5 z 5

Miluju tě jak svý boty Miluju tě jak svý boty Anna Tůmová

Slaboucky cteni z me pomerne neznamy vekovy kategorie. Nejedna se o uceleny vypraveni, linka furt preskakuje sem a tam. Nedocteno, odlozeno, stacilo.

16.01.2020 1 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Prvni tretinu sem si rikala, ze vyplynula pointa dila jen tak mezi reci. A ejhle, ono to bylo uplne jinak. Konecne knizka, kde 'zvrat' neni jen prazdny slovo.

13.01.2020 5 z 5

Válka v Jugoslávii - Slovinsko a Chorvatsko 1991-1995 Válka v Jugoslávii - Slovinsko a Chorvatsko 1991-1995 Nigel Thomas

Vetsina knihy je popis armad, o politickem pozadi je v knizce minimum informaci.

03.01.2020 2 z 5

Jak na strach a úzkost v těhotenství Jak na strach a úzkost v těhotenství Vladana Skutilová

Pomerne odborna kniha s mnozstvim zdroju, i presto psana srozumitelne a jednoduse. Tipy z ni jsou vsestranne vyuzitelne. Navic je tenoucka, takze za jednu koupel precteno.

03.01.2020 5 z 5

Opak věčnosti Opak věčnosti Justin A. Reynolds

Cte se skoro samo, i kdyz zamyslenym ctenarem teto knihy je ponekud mladsi generace

27.12.2019 3 z 5

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Cteno pred projektem manzelka, ale nevim, jestli budu prvni dil shanet. Dost zvlastni uhel pohledu autora, ale i presto ctiva záležitost.

19.12.2019 2 z 5

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Sladká prisprostla limonada pro holky, cte se samo.

18.12.2019 4 z 5