vea2416 vea2416 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížka se mi líbila, určitě nelituji přečtení... ale četla jsem už lepší :) Takový oddychový průměr. Trošku mi přišel kostrbatý konec ohledně vraha, ale budiž.

14.07.2017

Stalker Stalker Lars Kepler

Já jsem prostě nadšená... Miluju jejich zápletky, celkový příbeh Linny a vše kolem, co tomu dokážou dát jen oni :)

07.06.2017 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Pro mě trošku slabší, tuto tématiku mám ráda a zde je to napsané tak pro mě moc kostrbatě a násilně. Asi jsem měla po všech těch chvalozpěvách ale velká očekávání.

12.05.2017 3 z 5

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Rozhodně lepší než jednička, nádherně napsané a chytlo mě to za srdce.Tuto knížku by si měl přečíst každý. Doporučuji!

12.05.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Moje srdcová záležitost. Jak je psáno, je to víc knížka pro dospělé než děti, na druhou stranu i mé malé neteřce přirostla k srdci. U konce mi vždy ukápne i slza - dojetím.

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

Kniha byla skvělá, ale souhlasím s komentáři, že ti, kdo ho pravidelně sledují a čtou jeho články na FC (já mám třeba i časopisy), tak vše budou znát :) Ale ono není nikdy na škodu si to přečíst ještě jednou a krásně souvisle!

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Moje první kniha od Keplera, vtáhla mě do děje neskutečně rychle. Sice jsem ze začátku musela dávat velký pozor na mnoho dějových linek, tak to pak krásně vše zapadlo. Už čekám na Stalkera a věřím, že mě ani další knihy nezklamou!

Fantom Fantom Susan Kay

Absolutní špička a nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Vyrazila mi dech a dokázala, abych se zamilovala do knižní postavy :)

01.12.2016 5 z 5

Štěstí - Nejkrásnější citáty Štěstí - Nejkrásnější citáty Antoine de Saint-Exupéry

Krásné citáty a i když byla přečtená za chviličku, tak mi zlepšila den (a věřím, že i do budoucna jich ještě zlepší několik :) )

01.12.2016 4 z 5