Vanessa777 Vanessa777 komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tohle čekaní mně totálně zničí! Pokračovaní prosím! Druhý díl super jako první - čtiví, líbilo se mi že byl pohled od Reeda i Elli a ten otevřený konec wow .

07.08.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Kniha je čtivá, děj a tajemství Vás nutí číst dál a dál , zostala jsem příjemně překvapená určitými věcmi které jsem jsi myslela že budou tak a ono to bylo úplně jinak. Moc se mi líbila těším se na pokračování :)

04.08.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Hezké odpočinkové čtení , moc se mi to líbilo.

09.03.2017 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Kniha měla docela dobrý dej, super napsané z pohledu Jordana , občas úsměvné pasáže, občas jsem až kroutila očima. Příjemná a oddychová knížka...

18.01.2017 3 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Knihu jsem nedočetla, skončila jsem cca v půlce. Bohužel bylo to zklamaní, Grace mi připadala jako puberťačka a ne jako dospělá ženská, příběh celkem nudný, jo Jack se ji povedl, kdyby autorka změnila příběh a Grace za jinou hlavní hrdinku a neopakovali by se tam stejné fráze ( autorka má asi pro ne slabost, viz. nabíječ ) bylo by to čitatelné.

18.01.2017 1 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Čtivá kniha od začátku do konce, od trhnout se od příběhu úplně nemožné.

03.09.2016 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Do knihy jsem se pustila na doporučení - přej je skvěla. Pro mně teda skvělá nebyla . Knihu jsem po pár stránkách na nějaký čas odložila a nakonec se k ní vrátila že to ještě zkusím. Pár stránek se dalo ale potom jsem jen očima pasáže přeskakovala a čekala kdy nastane nějaký zajímavý zvrat a ne dokola to samí. Knižka mně zklamala na plní čáře, námět zajímavý bohužel zle napsaní příběh.

21.07.2016 1 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha! Příjemná, vtipná, čtivá. Nechtělo se mi přestat číst až do konce :)

21.07.2016