vampiru vampiru komentáře u knih

Ryby - Útok z hlubin Ryby - Útok z hlubin Džundži Itó

Junji Ito je snad nejlepší autor horrorové mangy a jediná jeho kniha mě zatím nezklamala... jen musím počkat až se přeloží další věci (například Rasputin)

03.08.2017 5 z 5

Vytí na měsíc a jiné trapasy Vytí na měsíc a jiné trapasy Tim Collins

Této knize a pudlodlakovi dlužím své díky! Touto knihou jsem donutil svou malou sestřenici číst, když jsem jí četl vždy "kapitlu = den" před spaním, někdy víc, někdy ne a bavilo jí to, hlavně pudlodlak se jí zalíbil. Takže díky kniho, že jsi tu byla. Příběh je z pohledu mladého kluka, takže nic extra složitého, ale není přímo špatným čtením. 3/5 je skore, které si přesně zaslouží.

30.07.2017 3 z 5

Člověk co nezná Robinsona jakoby nežil. Přestože v přepisu je hodně velkých změn, tak byla kniha dle mého očekávání. Byla zábavná, dobrodružná a napínavá.

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Kniha je "naprosto" stejná jako film a přestože jsem věděl co se stane, tak mě bavila a četla se mi velmi příjemně. Děkuju za skvělou knihu skvělému autorovi! Film jsem v mládí nechápal, ale je krásné co Leo udělal pro svou milovanou rodinu a člověku se z knihy nechce brečet naopak, má radost z toho, jaký skvělý otec Leo je, čeho je schopný a jak dokáže milovat.

Němá barikáda Němá barikáda Jan Drda

Povinná četba byla pro mě horror, tahle kniha ale byla skvělá... jednoduše napsaná a stejně záživná a každý příběh měl svůj cíl a měl hodně co říct. Určitě si jí přečtu znovu!

Ledová hrozba Ledová hrozba Thomas Brezina

Pomatuju si jak jsem prosil a každý další díl, abych mohl zase použít magický meč :D kniha o mladém klukovi, který komunikuje přes propisku (jestli si dobře vzpomínám) se svým drakem? To tu ještě nebylo a já nelituji, že jsem jí přečetl, přestože teď čtu o mnoho lepší knihy. Jenže v mládí jsem hltal každé slovo.

Magická bouře Magická bouře Thomas Brezina

Ďáblova hora Ďáblova hora Thomas Brezina

Ohnivý démon Ohnivý démon Thomas Brezina

Rytíři z kamene Rytíři z kamene Thomas Brezina

Kletba slepého mága Kletba slepého mága Thomas Brezina

Zrození rytíře Zrození rytíře Thomas Brezina

Agáta a doktor Lupa - Únos vlaku Agáta a doktor Lupa - Únos vlaku Gerit Kopietz

V mládí jsem tuto knihu četl hodněkrát a proč? Kvůli kouzelné lupy přeci :D Je to něco revolučního a bavil jsem se pokaždé, když jsem jí musel použít.

30.07.2017 3 z 5

Agáta a doktor Lupa - Ukradený obraz Agáta a doktor Lupa - Ukradený obraz Gerit Kopietz

30.07.2017 3 z 5

Agáta a doktor Lupa - Sídliště v ohrožení Agáta a doktor Lupa - Sídliště v ohrožení Gerit Kopietz

30.07.2017 3 z 5

Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr Agáta a doktor Lupa - Nebezpečný tygr Gerit Kopietz

Agáta a doktor Lupa - Dvojčata Agáta a doktor Lupa - Dvojčata Gerit Kopietz

30.07.2017 3 z 5

Agáta a doktor Lupa - Černý rytíř Agáta a doktor Lupa - Černý rytíř Gerit Kopietz

30.07.2017 3 z 5

Agáta a doktor Lupa - Chyťte zloděje! Agáta a doktor Lupa - Chyťte zloděje! Gerit Kopietz

Goblin Goblin Jim Hines

Již dlouho je mou oblíbenou knihou. Hlavní postava příběhu je goblin, taková ta malá zelená potvora, kterou zabíjíte v každé hře a dáváte je na ránu... ano přesně ti, nebo taky jedna z ras ze série World of Warcraft. Ale kniha mě zaujmula úplně něčím jiným... Hlavním hrdinou je vyvrhel... malý chudý goblin, který neumí bojovat ani nic jiného a stejně jde na dobrodružství za nebezpečím a všeho se bojí, ale co? Stejně je to hrdina! Každý svalnatá, silný, chytrý, šikovný tvor může být hrdina, ale co když před vás postaví někoho, kdo nemá nic a nic neumí? Dokáže více než někteří hrdinové co zabíjí armády, protože tahle postava je nikdo a nic neumí a vše dokáže... Je to nejdelší kniha jakou jsem kdy přečetl a Jiggse jako postavu neskutečně miluju. Zábavná kniha, která se stalo mou největší a nejlepší odměnou.

30.07.2017 5 z 5