Zrození rytíře

Život smolaře Leona se změní ve chvíli, kdy mu dědeček věnuje meč ukrytý v plnicím peru. Otevře se před ním tajuplný neviditelný svět, v němž sídlí zlo a chce proniknout i do světa lidí. Začíná boj s krutým rytířem pekel. Pomozte Leonovi v boji proti zlu! Vstupte do děje a s kouzelným mečem si vyzkoušejte své schopnosti a šance uspět....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/55921/draci-mec-zrozeni-rytire-55921.jpg 3.976

Dračí srdce / Dračí meč (1.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kampf um das Drachenschwert (2003)

Kniha Zrození rytíře

jindrich7442
03.10.2018

Provozuji malou "vesnickou" knihovnu už od roku 2011. Knihy Thomase Breziny jsou jistotou, která čas od času přiláká a uspokojí mladé čtenáře. Dnes mě okolnosti donutili vzít do ruky celou sérii Dračího srdce a myšlenka, zda by to mohl být příběh vhodný pro mého 9ti letého syna, mě donutila začít číst. Po zhruba dvou hodinách s jistotou vím, že po zbylých dílech sáhnu nejen k čtenářskému uspokojení mládeže a svého syna, nýbrž i svou. Děkuji za odpočinkový návrat do mládí.

vampiru
30.07.2017

Pomatuju si jak jsem prosil a každý další díl, abych mohl zase použít magický meč :D kniha o mladém klukovi, který komunikuje přes propisku (jestli si dobře vzpomínám) se svým drakem? To tu ještě nebylo a já nelituji, že jsem jí přečetl, přestože teď čtu o mnoho lepší knihy. Jenže v mládí jsem hltal každé slovo.

Adamino
20.02.2017

Dobrý ale spíše záhady než sci-fi (můj názor)...Jinak fajn a rychle přečtětena ! :D

Ryrok
16.08.2016

Tohle se mi moc líbí.

20.05.2015

No žádá sláva. PRO DĚTI..

Smrtka92
24.01.2015

Docela dobrá a dobrodružná jednoduché úkoly pro děti

dusty
08.02.2013

Celkem obstojné čtení pro děti, dobrá cesta, jak začít s fantasy.

Dep8
03.01.2013

Knížky od Breziny miluju. Tato sice nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale špatná rozhodně nebyla.