uzivatel83509 uzivatel83509 komentáře u knih

Na život a na smrt Na život a na smrt Debra Lee Brown

Příběh byl jednoduchý na čtení (zvládala jsem i s dětmi za krkem), napínavý a hezky sepsaný. Za mě super čtení!

13.08.2023 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Na knize mi vadilo přeskakování děje - hned sem, hned zase tam... ( sms, školní blog, Kate, Amelia, Kate před smrtí, Kate po smrti své dcery...)
Jinak je příběh dobře napsaný, dost smutný, ale velice čtivý a napínavý až do konce, kdy konečně Kate zjistí, co se vlastně Amelii stalo na školní střeše..
Na začátku mě úplně mrazilo, když jsem četla o tom, jak Kate přicházela ke škole, vyzvednout Amelii a tam bylo plno lidí, policie a hasiči... hodně dobře popsaná situace u školy... Celé je to smutné čtení, ale kniha určitě stojí za přečtení!

13.08.2023 4 z 5

Výživa a léky v těhotenství a při kojení Výživa a léky v těhotenství a při kojení Jitka Pokorná

Za mě super příručka, knížečku jsem v těhotenství využívala

11.08.2023 4 z 5

Co dělat, když dítě… Co dělat, když dítě… Alexandra Vidnerová

Hezká příručka s praktickými radami... od kojení až po různé nemoci

11.08.2023 3 z 5

Sexuální hry Sexuální hry Anne Hooper

Hezká příručka, doplněná barevnými fotkami, pro nezkušené nebo začínající milence.

11.08.2023 4 z 5

Zkrocení nebezpečného lorda Zkrocení nebezpečného lorda Nicole Jordan

Jedna ze slabších knih téhle autorky.. děj se mi zdál roztahaný, víc romantiky by neuškodilo - druhá polovina knihy byla už lepší, než první půlka :-) nakonec je z toho hezký čtivý román

10.08.2023 4 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Obálka knihy mi k ději moc nesedla! Byl to příjemný krimi-thriller - od půlky knihy jsem se nemohla doslova "odtrhnout od čtení" :-)
Příběh byl dobře vymyšlený, napínavý a konec opravdu hezky zpracovaný!

08.08.2023 5 z 5

Hrobník a jiné mystické povídky Hrobník a jiné mystické povídky Antonín Jirotka (p)

Od knihy jsem čekala něco jiného... jak už psala evca7271 - některé povídky byly lepší a některé mě nebavily..

07.08.2023 2 z 5

Pan dokonalý Pan dokonalý Sharon Kendrick

(SPOILER) Podle obsahu mě knížka moc nezaujala, ale nakonec jsem byla spokojená - krásný příběh :-)
Obsah (spoiler) : Milionář Salvio si může ženy vybírat, ale po zkušenosti se svou bývalou snoubenkou si nedovolí někomu jen tak věřit natož, aby se znovu zamiloval. Když jednoho dne potká obyčejnou služku Molly, něco ho k ní táhne. Po společně strávené noci se s ní rozloučí, ale osud je znovu svede dohromady.. Salvio je na pochybách - jde Molly po jeho penězích, kvůli kterým je schopná velké lži, nebo chce ta chudá, obyčejná dívka uchvátit jeho srdce?

07.08.2023 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Příjemná erotická oddechovka na večer :-)
Je pravda, že tam bylo víc sexu, než "děje" jako takového, ale mě se to moc líbilo - četla jsem pár měsíců od přečtení prvního dílu, takže jsem už věděla, do čeho jdu - za mě super :-)

07.08.2023 5 z 5

Hororland Hororland Robert Lawrence Stine

Tohle byla opravdu jízda! Parádní strašidelný příběh s velice úsměvným koncem..
Hodně napínavé a v závěru jsem se fakt i zasmála.
Knížečka mě hodně pobavila, určitě si plný počet hvězdiček zaslouží.

04.08.2023 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Robert Lawrence Stine

(SPOILER) Příběh byl příjemný, měl spád, takže se knížečka dobře a rychle četla. Za mě super čtení.
SPOILER - vzkaz, který Della našla mi dost připomínal Tajemství loňského léta a jak již bylo zmíněno - pozastavila jsem se nad zvláštním výstřelem z paintballové pistole přímo u hlavy..

03.08.2023 5 z 5

Divoženka Divoženka Mary Jo Putney

(SPOILER) Krásný příběh lásky.
Dominik neměl vůbec tušení, do čeho se pouští, když mu Kyle zaklepal na dveře a požádal ho o výměnu. Líbilo se mi, jak zjišťoval, že "šílená" snoubenku, není zas až tak šílená... šílené bylo spíš to prostředí blázince, popis toho místa naštval i mě...
Kniha určitě stojí za přečtení, byla to jízda :-)

03.08.2023 5 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Stine má lepší příběhy, než je tento... děj se dost vlekl, příběh mi nepřišel vůbec strašidelný... zachránil to trošičku alespoň závěr knihy, kdy byl odhalen vrah (tipovala jsem někoho jiného)

02.08.2023 3 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

(SPOILER) Hezky vymyšlený příběh... chvilku jsem přemýšlela, zda dám plný počet hvězd nebo ne, ale z toho konce jsem docela zklamaná, byť byl hodně napínavý a dobře napsaný. A jak už bylo zmíněno, v knize mi chyběly odstavce...
SPOILER - Vážně ani pusa, nic? Chápu - konec nechává otevřené dveře pro další díl, ale... celou dobu jsem knihu četla tak nějak s určitou představou, opravdu jsem se těšila jako malá holka, až se ti dva "dotknou" nebo políbí.. měli k sobě tak blízko a Jared ji potřeboval i jako přítele.. a ono to dopadlo úplně jinak, proto mám z knihy rozpolcené pocity... co mě ale dostalo, bylo jejich první setkání ve výtahu a taky jsem se hodně bavila, když byla Kami s Ashem v kině...

02.08.2023 4 z 5

Kuře na 301 způsobů Kuře na 301 způsobů Markéta Aubrechtová

Hezká kuchařka plná receptů

01.08.2023

Pečeme sladkosti pro každou příležitost po celý rok Pečeme sladkosti pro každou příležitost po celý rok Karel Höfler

Hezká knížka plná receptů a fotek

01.08.2023

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Velmi napínavý příběh, který se čte jedním dechem. Konec byl velice dobře promyšlený. Knížku jsem si koupila s úmyslem "přečíst a prodat dál" ale neudělám to.. chyběla by mi v knihovně :-) Mám z ní takové rozpolcené pocity, postava Johna byla skvěle sepsaná.. navíc vím moc dobře, co znamená několikadenní migréna.
Určitě doporučuji k přečtení

31.07.2023 5 z 5

Prostě spolu Prostě spolu Anna Gavalda

Hezký romantický příběh.. jen, kdyby kniha měla méně stran - některé situace mi přišly v knize zbytečné..

29.07.2023 3 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Knihu jsem původně chtěla přečíst a prodat, ale byla skvělá a tak zůstává u mě v knihovně. Nechyběla v ní záhada ohledně otcovství, dávné tajemství, romantika a porody.
Příběh byl hezky napsaný z pohledu tří žen, které asistovaly, jako porodní sestry (báby, duly)
Neva pracuje v nemocnici a je těhotná. Její babička Floss je opředena tajemstvím z minulosti. Matka Grace asistuje rodičkám u domácích porodů a nemá ráda lékaře... Neva své těhotenství před nimi tají až do poslední chvíle... kdo je ale otec dítěte, které Neva čeká? :-)

29.07.2023 5 z 5