uzivatel83509 uzivatel83509 komentáře u knih

První láska: Sina a Dominik vyprávějí svůj příběh První láska: Sina a Dominik vyprávějí svůj příběh Katja Reider

Hezké čtení pro náctileté slečny :-)

12.12.2023 4 z 5

Znamení démona Znamení démona Sarah Rees Brennan

Kniha byla zvláštní. Ze začátku mi to přišlo docela zamotané a chvilku mi trvalo, než jsem se v ději zorientovala (démoni, mágové, kruhy, trhy, troje znamení atd.) Příběh byl napínavý a hlavní postavy fajn. Co musím podtrhnout, byly krásné obrázky v knížce! Konec byl překvapivý, čekala jsem kde co, ale zrovna tohle ne :-)

09.12.2023 4 z 5

Nalezená lady Clare Nalezená lady Clare Carol Townend

Příběh byl dobrý, ale chybělo mi tam více romantiky. Arthur pořád jen řešil jeho nízké postavení a Clare si nechtěla připustit, že je zamilovaná. Konec byl tak urychlený, že jsem si říkala, zda mi v knize nechybí nějaké strany... i tak dávám 4 hvězdy :-)

03.12.2023 4 z 5

Princova učitelka Princova učitelka Nicole Burnham

Hezký příběh, ale za mě tam chybělo nějaké to vzrušení, víc romantiky by tomu taky neuškodilo :-)

03.12.2023 2 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

(SPOILER) První díl téhle série byl výborný, druhý mě už moc nebavil a tak jsem měla obavu z třetího dílu. Tento třetí díl byl ale dobrý :-) Nick nemohl Noah odpustit nevěru (což chápu) a tak ji neustále odmítal, ale ve skutečnosti se od ní nemohl jen tak odpoutat... jako dva magnety, které se neustále odpuzují a přitahují zároveň... divím se, že Nickovi trvalo tak dlouho, než přišel na to, že ji stejně miluje. Noah se teda hodně snažila získat ho zpět... přehlédnu pár nedostatků co se týče informací po porodu (jak už tu bylo zmíněno) a přeskočím na nečekanou návštěvu v domě - ta byla tedy akční :-) Konec se mi líbil, že příběh úplně nekončil jen klasicky svatbou, ale bylo to trošku více rozvedené :-)

02.12.2023 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Kniha mě bavila, příběh měl neskutečně dobře vykreslenou ponurou atmosféru. Velice napínavé čtení :-)

22.11.2023 5 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Příběh byl určitě zajímavý a stojí za přečtení.
I když se děj dal snadno předvídat dopředu, kniha mě hodně bavila..

19.11.2023 5 z 5

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

(SPOILER) Od autorky jsem četla knihu Nikdy nevíš a ta byla super - bohužel, tahle kniha mě už tak moc nebavila. Měla nudná a zamotaná místa...
Co musím podtrhnout byly výborně sepsané scénky např. kdy Heather zemřela a jak - to tedy bylo hrozně drsné... taky to "pohřbívání za živa" a celkově, co se dělo v sektě... brrrr

19.11.2023 3 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Krásný romantický příběh, který mě bavil od začátku až do konce, byť jsem podle obálky čekala spíš více erotiky.
Jak už tu bylo zmíněno, také mi přišlo zvláštní, že Vivien nepoznala dřív, s kým se to vlastně milovala v hotelovém pokoji a celkově se děj dal hodně předvídat dopředu, ale byla to pro mě příjemná oddechovka a tak jsem to také brala.
Líbilo se mi to napětí mezi Ryanem a Vivian poté, co s ním strávila noc a pak pokukovala po Matteovi, protože si myslela, že spala právě s ním... :-)

16.11.2023 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Páni! Už při čtení, kdy jsem nebyla ještě ani v polovině příběhu, jsem věděla, že dám plný počet hvězd + velice kladné hodnocení :-)
Kniha se opravdu hodně povedla - napínavý a obsáhlý děj, který mě nutil číst dál a dál. Postavy byly dobře promyšlené - i se svými životními osudy, což bylo super! Hlavní postava Joe byl sympaťák - kolikrát jsem si říkala: Kolik že mu je let?? :-) Carla mi bylo líto..
Knihu určitě doporučuji - za mě parádní příběh!

15.11.2023 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

(SPOILER) Krásný příběh!
Jediné, co musím vytknout, je nesmyslné zatvrzelé chování Raina vůči Alyx.. kolikrát jsem měla chuť ho něčím pořádně tvrdým přetáhnout po hlavě, aby se vzpamatoval.. postupem čtení mi Rain přestával být sympatický tak, jako na začátku příběhu... je sice hezké, že ji jel zachránit z hranice, kde by uhořela, ale... to vážně byl až tak moc tvrdohlavý, že se vždy tak lehce vzdal nejen své lásky, ale pak i svého jediného dítěte, které ho vyloženě nezajímalo?
Jiné díly z téhle série jsem nečetla, ale dost mě láká příběh Milese a Elizabeth :-)

11.11.2023 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Příběh se dobře četl, byl tajemný... čekala jsem trošku něco jiného :-)

09.11.2023 4 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Carole Mortimer

Krásný příběh, ve kterém nechyběla utajovaná láska, romantika a napětí.
Líbilo se mi sbližování hlavních hrdinů i přes nedorozumění, která mezi nimi vznikla vlivem jedné odmítnuté žádosti o ruku a pošramocené pověsti.
Dost jsem se bavila, jak Darius nejprve požádal Arabellu o ruku a pak se ji sňatek všemožně snažil vymluvit :-)
Předešlé díly ze série jsem nečetla.

08.11.2023 5 z 5

Hrdá Eleonora Hrdá Eleonora Francois Cérésa

Kdo čeká historickou romanci, kterou by obálka i obsah knihy měl čtenářům nabídnout, bude asi z příběhu zklamán.
Jde spíš o historický román z období Francouzské revoluce. Jestli v knize byla nějaká romantika, tak jsem ji asi bohužel při čtení nějak nezachytila..

06.11.2023 3 z 5

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Příběh byl napínavý a velice dobře vymyšlený.
Knihy od Medeiros miluji, ale asi nejsem zrovna příznivce harémů - na můj vkus, se příběh v tom Fakúrově harému, odehrával příliš dlouho... Konec byl naopak trochu urychlený, ale i tak hezký.
Hodnotila bych 4 a půl hvězdičky :-)

05.11.2023

Cestou vášně Cestou vášně Elizabeth Essex

Mě osobně se kniha líbila... příběh byl dobře vymyšlený, nechyběla romantika a napětí. Postavy Lizzie a Jamese byly příjemné.
SPOILER: Co musím podtrhnout byla výborně popsaná situace, kdy James pozoroval svůj vlastní pohřeb a taky když Lizzie měla ve vězení návštěvu.

26.10.2023 4 z 5

Tlumené tóny Tlumené tóny Virginia Cleo Andrews

První dva díly téhle pentalogie mě bavily, ale pak to šlo postupně z kopce.
Tento poslední díl - jak už to má spisovatelka ve zvyku - se vrací dějem úplně na začátek celého příběhu.
Příběh Olivie a Belindy mě už bohužel vůbec nezaujal (když nepočítám popis noci, kdy Belinda poprvé porodila)
Přišlo mi, že spisovatelka měla u téhle série knih, skončit třetím dílem a nic by se nestalo..

22.10.2023 2 z 5

Noční hudba Noční hudba Virginia Cleo Andrews

Příběh Laury mě ze začátku moc nebavil, ale pak se to rozjelo a bylo to nakonec dobré čtení - i když jsem se teda nic zásadního (co jsem už nevěděla z předešlé knihy) nedočetla...

19.10.2023 4 z 5

Nedokončená symfonie Nedokončená symfonie Virginia Cleo Andrews

Předešlé dva díly mě bavily daleko víc.
Matka se k Melody zachovala opravdu hrozně, byla jsem ráda, když se zase vrátila zpět z L.A.
Příběh Melody a Caryho byl v tomhle díle docela ukončený, tak předpokládám, že v dalším díle bude hlavní postavou Laura a její záhadný deník :-)

17.10.2023 3 z 5

Dojemná píseň Dojemná píseň Virginia Cleo Andrews

Příběh se dobře četl, je hezky tajemný - každý prozradí kousíček z minulosti a na Melody je, aby si vše hezky sestavila k sobě. Díky tomu navštívila svojí pravou babičku, našla dědu a strýce, který byl tak blízko, že to ani nečekala. Cary je fajn, za to jeho otec, mi dost leze na nervy. Nejsem si jistá, jestli na konci knihy udělala Melody správné rozhodnutí - je jasné, že ji čeká ještě dlouhá a možná bolestná cesta k pravdě.. ta holka má odvahu, už se těším na další díl :-)

14.10.2023 4 z 5