tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

prostě ne ne a ne tohle se fakt nepovedlo

16.06.2013 1 z 5

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu Werner Holzwarth

u některých knih které vedle mě možná jsou ale já si jich nevšímám ale tohle tady to hodnotil asi někdo kdo má doma ticho a kdo se zasměje ten jde z kola ven a když se vám to nelíbí tak to tady nepište a když se neumíte zasmát a pochopit že je to pro děti tak to není vskutku nikoho problém kniha je skvělá a vtipná

09.06.2013 5 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

pěkné milé zábavné

30.08.2013

Saxána a Lexikon kouzel Saxána a Lexikon kouzel Ivona Březinová

film je super kniha je ale zvláštně napsaná musím dát takové hodnocení jaké dávám

24.07.2013 3 z 5

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

náhodou je to do dobrej tanec

06.07.2013 odpad!

Slovo mají děti Slovo mají děti kolektiv autorů

to jsou citáty jak na drát miluji

09.06.2013 5 z 5

Tábor smůly Tábor smůly Jaroslav Foglar

humor se opravdu nezná tak jak ho p. Foglar v této knize naznačil ale zas se taky koukáme do prostředí které si Foglar sám prožil takže se koukáme zas do jeho historie která mě baví kdyby ho poslali do ruska to by bylo

01.06.2013 5 z 5

Poklad černého delfína Poklad černého delfína Jaroslav Foglar

ahoj tak jak je tuto knihu bych chtěl doporočit takto blíží se prázniny a někdo si chce vytáhnout hezkou knihu ale co knihovna plná všechno už dočtené ve knihovně furt to samý dokola tak co k četu přečíst možná že kyž se kouknete domu knihy Foglara budete mít ve sklepě a tak si řikáte ne dávno ztraceného v hrobě ne jestřába ne ale chvilku si to rozečtěte třeba pak změníte názor Poklad Čeného Delfína no už ten název ne bohužel naposledy se Foglarovi knihy vydali všechny v roce 2005 a myslím si že už se vydávat nebudou ale a že někomu to sebrali komanči přesto knihu moc doporočuji je plná života dálek třeba pak děti nebudou pořád u telky a vytáhnou stany a jiné věci a pojedou do lesa začnou se zajimat o přírodu budou zbírat body tak co radši jim dáte sprostou knihu nebo jim dáte tohle přemýšlejte o tom já bych si vybral tuto brzy se ke knize vrátím nabažím se

tyzik.cejka

14.05.2013 5 z 5

Pohádky bratří Grimmů (23 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (23 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

kniha mi nikdy nepřišla pro děti je velice strašidelná a tajemně nakreslená ale kdo by nechtěl něco takového prožít tato kniha má svoje kouzlo tím že se do děje hodně přitahuje ocitnete se ve kouzelné říši kde všechno je na opak a prožíváte to s těmi lidmi dětmi některé jsou hodně některé jsou zlé a přece to je dobré i mezi těma zlýma se nebudete nudit u těch bude zas napětí já k tomu řeknu toto neznám víc fantasy nebo vědecky fantasy pohádkovou knihu a tak to má téhle knihy být ne nebo ne

08.05.2013

Alexandre Dumas st. - Tři mušketýři Alexandre Dumas st. - Tři mušketýři Václav Dušek

co to má bejt no řekněte to lidi

06.05.2013 odpad!

Ježíšek pro mě Ježíšek pro mě Martin Petiška

knížka přímo volá tím že llidé dneska už zapomínají co Ježíš pro nás udělal a dalo by se říct že po téhle knížce ještě víc věřím

03.05.2013 5 z 5

Filipka Filipka Jaroslava Reitmannová

chce se mi brečet že ani WEIL tuto knihu neokomentoval je krásná příhody o Filipce jsou bomba bomba bomba

12.05.2013 5 z 5

Jak daleko je slunce Jak daleko je slunce Ivan Klíma

moc hezká knížka pro malé děti

03.05.2013

Dětem Zdeněk Miler a Krtek Dětem Zdeněk Miler a Krtek Hana Doskočilová

čtu to do ted a nemůžu se nabažit

12.05.2013

Rychlé šípy, 3. díl Rychlé šípy, 3. díl Jaroslav Foglar

Foglara mam velice ale velice rád i jeho knihy a rychlé nejsou změna vlastně jedno z nej od Foglara

08.05.2013 5 z 5

Vinnetou I Vinnetou I Karel May

po tomdle nemam rád Máje Vinnetou není dobrý ani ve filmu mě tam nic nehraje jen tak si tam skáčou no velká autora představa

07.05.2013 1 z 5

Fanfárie Fanfárie Miloš Kratochvíl

knížka je jasnou podporou české televize pro pořad kouzelná školka rozhodně lepší a promyšlenější než Františkovy pohádky protože se dovíme že ve městě Františka byly velice ošklivé časy které mě z pohledu na ty nepěkné věci připomínají Neználka ve Slunečním městě s vertoplachama a je to kniha pro malé tak proč to vůbec komentuju

05.05.2013 3 z 5

Pohádky Pohádky Miloš Macourek

sice jsem přečetl jenom pár pohádek ale s humorem s legrací a ne s nudou

04.05.2013 4 z 5

Mach a Šebestová ve škole Mach a Šebestová ve škole Miloš Macourek

pecka od Macourka večerníček je velice povedený

04.05.2013 5 z 5

Kosprd a Telecí Kosprd a Telecí Eva Papoušková

kniha jasně odpovídá tomu že je pro ty malé ale jsou tam nádherně vyznačeny problémy malého člověka jako třeba chci s tatínkem být doma nechci jít do školky všem jsem pro smích že mam špatné jméno naštěstí je tady Telecí oba mají špatné jméno a tak se z nich stanou spojenci a dalo by se říct nejlepší kamarádi

06.06.2013 5 z 5