Filipka

Nezbedné příhody o Filipce, která chtěla, aby malý bráška vyrostl a tak vzala konvičku a lila na něj vodu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/129973/filipka-129973.jpg 514
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

alcarott
02.10.2016

Letos je mi padesát a na tuto knihu z dětství si pamatuji úplně přesně. Hlavně se mi líbily krásné obrázky. Pamatuji si jak Filipka jezdila ve výtahu nahoru a dolů a pak jí bylo špatně, nebo obrázek na kterém mamince líže z misky vanilkový krém. Když vidím titulní stránku knížky, jsem dojatá.

niknikita
28.01.2016

Filipka mne provázela celým dětstvím a pročítala jsem ji pořád dokola. Veselé příhody jsem milovala a vyprávění o smutných hračkách mi vhánělo do očí slzy. Je to nádherná kniha a nejen pro holčičky, které mají doma malého brášku.

Medunkavera
24.04.2015

Filipka byla moje nejmilejší knížka mého dětství. Nikdy nezapomenu na krásné přátelství Filipky a Kudláska. I na to, jak Filipka zalévala svého malého bratříčka jako kytičku, aby rychleji vyrostl. Nebo, jak jezdila se svým kamarádem výtahem nahoru a dolů a také, jak se ztratla v Praze a ještě spousty dalších příhod. Nádherná knížka.

olor
07.10.2013

Tahle knizka ve me navzdy zanechala predstavu utulneho bezpecneho domova, plneho pohody a lasky. Cetla jsem ji v prvni tride a pak v ruznych intervalech a take se svymi detmi, vlastne donedavna, pak jsem bohuzel prisla o vetsinu knihovny...nektere obrazky z tehle knizky mam dodnes jasne pred ocima a ten panacek na titulni strane Hadracek nebo Kudlasek? - tak toho zna od sve maminky uz i moje vnucka....

hortenzie
14.05.2013

Díky za tuto knihu! Četla jsem ji ve 2.třídě a dodnes vzpomínám, jak Filipka zalévala bratříčka (miminko), aby rychleji vyrostl. Bohužel jsem si nepamatovala název.

tyzik.cejka
12.05.2013

chce se mi brečet že ani WEIL tuto knihu neokomentoval je krásná příhody o Filipce jsou bomba bomba bomba

Jaroslava Reitmannová

Jaroslava Reitmannová