tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Pat a Mat dokážou všechno Pat a Mat dokážou všechno Vladimír Jiránek

jako že mám Pata a Mata hodně hodně rád tak mě tohle trochu zklamalo autor popisuje jak se postavičky pohybují a mluví ale blbě se to čte to je to oč tu jde no ale pár zábavných kusů tam je a to ne málo a jsou tam fotky s filmu který se dobře prohlížejí no 4 si to zaslouží rozhodně

22.04.2013 4 z 5

Bořek Stavitel - Knížka na rok 2008 Bořek Stavitel - Knížka na rok 2008 Brenda Apsley

Bořek je šikula to ví každej

22.04.2013 3 z 5

Slabikář Slabikář Jiří Žáček

Kniha je MNOHEM lepší než ty dnešní nudy co zezadu píši jak je to užasné to mu u nových vadí tady se nic dětem nenucuje a snaživě to odsejpá aniž by přitom nudilo

22.04.2013 5 z 5

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

Tohle je odpad a jenom odpa

21.04.2013 odpad!

Rodiče jsou taky lidi Rodiče jsou taky lidi Stefanie Zweig

super kniha pro holky I kluci

21.04.2013 5 z 5

Pohádkový tobogan Pohádkový tobogan Jiří Žáček

zase pohádky naruby to zachránili zase před těma 4

Pohádkový kolotoč Pohádkový kolotoč Jiří Žáček

Žáček to umí srozumitelněji napsat aby tomu děcka rozuměli možná bych dal 4 nebo 3 ale spíš 4 hvězdy ale pohádky naruby to zachrání u těch se baví i dospělí

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

opravdu originální kopie originálního večerníčka navíc se mi velmi líbí obrázky ty jsem viděl ve Šiflík a Šuflík a bylo to dkonalé

20.04.2013

Krtek kamarád Krtek kamarád Jiří Žáček

nevěděl jsem že to napsal Žáček dobré

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Sice jsem celou knihu nikdy nedočetl ale ty básničky co jsem četl byly opravdu promyšlené a nakonec si zazpíváme
Lenochod má líné nožky
rád si lehne do lenošky
co tam dělá
lenoší
vrní přitom rozkoší
díky pane Žáčku

Teta to plete Teta to plete Ivona Březinová

Od téhle knihy jsem čekal něco jiného že tam budou pohádky Úplně naruby tady jsou jenom příběhy naruby

20.04.2013 2 z 5

Medvídek Pú  (20 příběhů) Medvídek Pú (20 příběhů) A. A. Milne

medvídek Pů je super knížka spíše pro dospělé neříkám jako že by to byl román ale některé chvilky přece dospělácké

20.04.2013

Lentilka pro dědu Edu Lentilka pro dědu Edu Ivona Březinová

moc hezké a legrační jak tady stojí tak pro třetí čtvrtou třídu ale může se to číst i velice malým dětem ale musí to být šikovné děti které nebaví číst třeba říkadla s knížkou bych počkal ale doporočuju u nás byla autorka ve škole O to vám byl zážitak děkuji za tuto knihu moc moc se mi líbí

Kozí příběh se sýrem Kozí příběh se sýrem Ivona Březinová

film je veliký zážitek a knížka také přesto ani nevím proč mě něco nutí dát 4 hvězdy a myslím si že to stačí

20.04.2013 4 z 5

Ať žijí rytíři! Ať žijí rytíři! Ivona Březinová

seriál je dobrý ale knížka moc težká přesto dávám 3 hvězdy

20.04.2013 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

kdybych měl hodnotit knihu dám 4 nádherně romantická a kouzelná ale přece jenom mi to na 5 ale pozor Film je super ten to zachránil děkuju

Lišky, dobrou noc Lišky, dobrou noc František Nepil

nuda v dětské čítance se to rejpalo porád dokola

20.04.2013 odpad!

Pět báječných strýčků Pět báječných strýčků František Nepil

možná pár humoru vtom já se vydám ale jinak

20.04.2013 3 z 5

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Václav Čtvrtek (p)

to už lidi je staré a tím to ztratilo i to kouzlo které vtom dříve možná bylo ale je to tak pro dnešní děti které se chystají číst staré nudné

20.04.2013 1 z 5

Cipísek Cipísek Václav Čtvrtek (p)

super pro děti tak 5-10