Krtek kamarád

Krtek kamarád https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141451/krtek-kamarad-141451.jpg 5 73 11

Veselé veršované příběhy o Krtkovi a jeho kamarádech myšce, žabce, ježkovi a zajíčkovi. Námět a ilustrace Zdeněk Miler Verše Jiří Žáček Graficky upravil David Dvořák.

Iris30
27.02.2023 5 z 5

Čteme každý večer, syn Krtečka miluje, stejně tak, jako ho miloval můj starší syn, takže mám repete po 15 letech a stejně mě to pořád baví, jako tenkrát.
Některé verše znám už nazpaměť.
Moc se nám líbí Zahradníci, Gratulanti, a Zoubek (to má ráda, protože je to krásná ukázka, jak si děti mají čistit zuby)
Za mne je Krteček prostě nesmrtelný.

LunaL.
18.11.2022 5 z 5

Snad jediná knížka básniček o krtečkovi. Některé básničky už umíme nazpaměť :) Jsou vtipné, originální, krásné. Nejvíc máme rádi Loudavý šnek, Bublifuk a básničku Zahradníci

Péťa Z.
12.02.2022 5 z 5

Milá knížka pro nejmenší děti. Mně se nejvíc ze třinácti veršovánek líbí Třešně, Dáreček a Zlobivý zoubek.
Knížka nám přišla poštou jako dárek skrz jednu řetězovku, která spočívala v tom, že od šesti neznámých lidí dostanete knížku pro vámi vybrané dítě a vy zase obdarujete někoho dalšího... Takže z knížky máme radost a s Adélkou ji často prohlížíme a čteme.

miklis
25.11.2021 5 z 5

Spojení Müller a Žáček, to nezklame. Díky za tuhle knížku, je to jedna z našich nejoblíbenějších!

miklis
11.07.2020 5 z 5

Milý a dokonalý Žáček

Aknel26
15.03.2020 5 z 5

Krátké básničky (tři sloky) o přátelství mezi zvířátky, většinou hezky vypointované. Textíky přesně kopírují obrázky.

Plaknel
19.01.2019 5 z 5

Pěkné básničky pro nejmenší s kouzelnými ilustracemi. Syn začíná mluvit a hezky ukazuje na obrázky. Asi ji budeme číst dost dlouho, než se básničky naučí.

jana0378
16.01.2018 5 z 5

Smysluplné básničky doplněné krásnými obrázky, byť je dítě malé a asi jen vnímá rytmus, tak se mu kniha líbí a řekla bych, že i žena na mateřské z tohoto typu pohádek úplně nezblbne, takže maximální spokojenost.

veronie
27.10.2016 4 z 5

Čekala jsem pohádky a místo toho nás čekala knížka básniček. Ale nevadí. Veršovánky byly moc hezké..

Lasti
14.10.2015 5 z 5

Vypůjčeno z knihovny- zřejmě budeme muset koupit. Pěkné, rýmující se básničky, líbí se nám.

tyzik.cejka
20.04.2013 5 z 5

nevěděl jsem že to napsal Žáček dobré