Pat a Mat dokážou všechno

Neuvěřitelné příběhy dvou kutilů nešiků! Pobavte se u jejich svérázných způsobů např. při parkování auta. Pat a Mat vám také ukážou, jak vymalovat nebo opravit rozbitou střechu! Návod, podle kterého nic neuděláte jednoduše, ale pobavíte se!

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/102043/pat-a-mat-dokazou-vsechno-102043.jpg 4.222

Pat a Mat

Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Pat a Mat dokážou všechno

Dáma s hrnstjm
09.10.2017

Kniha se filmové verzi absolutně nevyrovná... Textový popis děje příběhy úplně degraduje a bere jim veškerý vtip. Ani to nešlo pořádně číst...

Merynkaw
11.03.2016

Jako kniha Pat a Mat nestojí tedy za nic, není vtipná a nemá v sobě nic, co má příběh v tv.

Legáček
11.07.2015

Pat a Mat jsou mé oblíbené postavičky i ze serálu rád bych dal klidně šest hvězdiček ale to nejde a, podle tohodle zjistíte jestli se mi to líbí a nebo,nelíbí.

tyzik.cejka
22.04.2013

jako že mám Pata a Mata hodně hodně rád tak mě tohle trochu zklamalo autor popisuje jak se postavičky pohybují a mluví ale blbě se to čte to je to oč tu jde no ale pár zábavných kusů tam je a to ne málo a jsou tam fotky s filmu který se dobře prohlížejí no 4 si to zaslouží rozhodně

iti
29.10.2012

Doporučuji pro fandy Pata a Mata.

cori
20.10.2012

Kniha s velkými barevnými fotografiemi ze seriálu na celou stránku přináší šest příběhů: Jak vyráběli knihovnu, jak chtěli zaparkovat auto do plechové garáže, jak opravovali sekačku na trávu, jak spravovali díru ve střeše , jak uklízeli a obsluhovali popelářský vůz a jak stěhovali nábytek na chalupu. Milé čtení, Pat a Mat prostě nezklamou.

kutilství

Autoři knihy