trefcz trefcz komentáře u knih

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

První jsem viděl film a díky němu jsem se dostal ke knize. V knize je spousta věcí, které ve filmu nejsou vysvětleny. Asi jako vždy. :-)
Kniha se pěkně čte, příběh nikde nezadrhává.

04.03.2013 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Super navázání na předchozí díly. Děj sviští hned od začátku a tím pádem se kniha velmi rychle a dobře čte. Skvělé ukončení celé série.

10.05.2013 5 z 5

Vědma Vědma Michael Scott

Výborné pokračování. Líbí se mi, že děj jedné knihy naprosto plynule pokračuje v další. Děj nikde nevázne a rychle ubíhá dál.

19.05.2013 4 z 5

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

Výborné pokračování. Zdá se mi lepší jako první díl. Jsou to asi první knihy, co jsem četl, které jsou poměrně obsáhlé při velmi krátkém časovém úseku, který se v knihách odehrává.

19.05.2013 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Zjímavý úvod plný bájných postav. Jsem zvědavý jak bude celá série pokračovat. První kniha působí jako začátek rozsáhlého příběhu. Doufám, že nezklame.

12.05.2013 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Také se dobře čelo i když né tak jako předchozí díl. Célá série stojí za to. :-)

11.05.2013

Zlodej blesku Zlodej blesku Rick Riordan

Ze začátku jsem nevěděl co očekávat, ale děj se rozjel hned z kraje a byl jsem lapen do pasti. Výborný úvod do celé série. PS: V žádném případě neporučuji se dívat na film. Kdo si přečte knihy a podívá se na film tak pochopí. :-)

11.05.2013

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Další výborný díl této série. Děj rychle plyne a stránky mizí.

11.05.2013 4 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Výborný díl této série, velmi dobře se četl (stejně jako předešlé).

25.04.2013 4 z 5