Tom.Majka Tom.Majka komentáře u knih

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Super knížka, moje druhá od autorky. Byla jsem napnutá od samého začátku a nemohla jsem přestat číst jak jsem se chtěla dozvědět rozuzlení příběhu. Výborná

11.10.2017

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Wau,super čtení....moje první knížka od Barbary Erskinové a musím říct,že mě naprosto pohltila.....musela jsem číst a číst,dokud jsem ji nepřečetla....moc se mi líbilo prolínání dějů ze současnosti do minulosti a zpět,fakt super,byla jsem napnutá celou knihu a čekala jak to dopadne a poslední stránky jsem přečetla jedním dechem.... určitě zkusím i jinou knížku od této autorky....

22.08.2016 5 z 5

Děti Anglie Děti Anglie Alison Weir

Moc mě nebavila,asi proto,že jsem toho na toto téma četla hodně a nebylo to pro mě nové,ale přelouskala js to.

20.08.2016 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Mně se kniha líbila,ať si tu píše kdo chce co chce.Mám ráda anglickou historii,zvlášť Tudorovce a tady byla historie,romantika i trochu erotiky a kniha je krásně napsaná.Chápu,že se jedna kniha nemůže líbit všem,ale za mě super.

27.07.2016 5 z 5

Princezna Alžběta Princezna Alžběta Alison Weir

Krásná kniha,mám ráda tuto dobu,takže jsem četla jedním dechem.

17.04.2016 5 z 5

Ztraceno v písku Ztraceno v písku Ivana Špičková

Super knížka,četla jsem jedním dechem,zvlášť konec,kdy jsem byla napnutá,jestli se jim podaří dostat se do Salé.Rozhodně doporučuji všem kdo mají rádi romantiku i napětí,je to velmi čtivě napsané.Pokračování by mě též potěšilo....super,super.

17.04.2016 5 z 5

Ďábelská tvář Ďábelská tvář Klára Janečková

Skvělá kniha,ať si tady píše kdo co chce,mně se líbila a četla jsem ji jedním dechem,zvlášť konec knihy.Škoda,že autorka nepíše jen historické knihy,ale snad do budoucna napíše podobnou knihu.

30.10.2013

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Skvělá kniha,čte se sama.

27.10.2013 5 z 5

Vášnivá žena Vášnivá žena Virginia Henley

Moc pěkná kniha,krásně napsaná a eroticky laděná.Četla jsem ji jedním dechem,škoda,že jsem měla i jiné povinnosti,jinak bych jen četla.Určitě stojí za přečtení.

22.09.2013