tittanie Online tittanie komentáře u knih

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Autorku mám ráda, knížka nezklamala, byla vtipná docela rychle se četla, ale na mě tam bylo moc nechutných vtípků. Jinak to byl zajímavý pohled do zákulisí koncertů.

17.07.2020

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knihu bych zařadila do oddechových knih. Myslím, že na to je moc dlouhá a neškodilo by ji, kdyby byla kratší. Možná jsem neměla číst hned po sobě i knížku od stejné autorky Výpověď. Jinak autorka zvolila podle mě zajímavé prostředí pro děj knihy.

O princezně na klíček O princezně na klíček Josef Hanzlík

Prostě pohádka o princezně na klíček. Moc pěkné písničky i TV zpracování.

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Tuhle autorku mám ráda. Dobře se mi čte a málokdy mě její knížka zklame. Tato kniha se mi líbila. Dobře vykreslené postavy, zajímavý děj. Ještě nečetla knihu z prostředí půjčovny svatebních šatů.

17.07.2020

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Nerada bych někoho odradila svým komentářem. Téma je dobré a jestli chcete jenom číst knihu a u toho relaxovat, tak proč ne. Další díly číst nebudu. Ale jinak dobrá obálka.

17.07.2020

Nadechnout se Nadechnout se George Orwell (p)

Orwella považuju za skvělého autora, jeho 1984 a Farma zvířat jsou dokonalé knihy, ale tady nevím, nějak jsem se nemohla začíst pořád jsem čekala na to orwellovské moudro, ale nějak mi nedošlo.

Posel z Liptákova Posel z Liptákova Zdeněk Svěrák

Cimrman není můj šálek kávy. Knihu jsem přečetla líbilo se mi to, ale že bych se kácela smíchy to asi ne. Ale zkusím se podívat na divadelní představení, třeba se pro Cimrmana nadchnu.

Blaník Blaník Zdeněk Svěrák

Cimrman asi není můj šálek kávy, ale četlo se mi to dobře, a zvažuji, že se podívám i na divadelní hru, abych měla kompletní zážitek.