Timberwolf Timberwolf komentáře u knih

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Velice příjemná oddychovka ze života herečky Marie Doležalové. Díky krátkým kapitolám ideální do MHD

01.08.2017 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Naprosto strhující příběh, který chytne a nepustí. společně se Sněhulákem zatím nejlepší knihy, které jsem četl.

17.03.2014 5 z 5

Pyramidy Pyramidy Terry Pratchett

Příjemné čtení jako obvykle, ale jiné díly Zeměplochy se mi líbily více. (Váhal jsem mezi 3-4)

06.08.2014 3 z 5

Duna Duna Frank Herbert

První 2/3 knihy byly opravdu výbroné. Hezky popsané postavy, intriky i příroda. konec knihy byl na můj vkus příliš o naboženství a vidinách. Každopádně velice poutavá a čtivá kniha

01.01.2014 4 z 5

Trumfy osudu Trumfy osudu Roger Zelazny

6. díl mi přišel hodně podobný tomu prvnímu se všemi klady i zápory. Tentokrát je však hrdinou syn Corwina, Merlin. Kniha se četla opět velmi dobře a konec jako obvykle láká k dalšímu dílu této příjemné fantasy.

10.07.2013 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Čtivé, ale v porovnání se serií "Hary Hole" tomu chybělo více napětí.

13.03.2019 4 z 5

Větrné toulání Větrné toulání Miloslav Nevrlý

Kniha plná nostalgie o cestování hlavně po horách, která láká čtenáře sbalit batoh a vyrazit do přírody. Mně osobně se líbily hlavně kapitoly s příběhem. Náročnější pro mně byly úseky čistě popisné, kterými jsem se dost často spíše prokousával než si je úžíval.

29.03.2018 4 z 5

Malý bratr Malý bratr Cory Doctorow

Hodně poutavý a dnes i velmi aktuální příběh o omezování osobních svobod v zájmu boje proti terorismu.

30.10.2012 5 z 5