Terkaveverka873 Terkaveverka873 komentáře u knih

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tento příběh vás dostane. Na začátku knihy si říkáte: " Normální kniha pro teenagery", jenže opak je pravdou. Tato kniha je vše jen ne obyčejná. Příběh vás zatahá za nitky života takovým způsobem, že při jeho dočtení víte naprosto jistě, že na něj do konce života nezapomenete. Ovlivní vaše mínění o životě a budete si naprosto jistí tím, že život má svůj začátek i konec.

04.11.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Nerada čtu knihy, které jsou dlouhé. Bojím se zdlouhavého a nezajímavého děje. ALE, o této knize to opravdu neplatí!!! Stránky jsou od začátku do konce napěchované svižným a velmi napínavým dějem. Já ani nevím, co moc psát... Prostě toto si musíte přečíst!

31.12.2021 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Víte, jak poznáte dobrou knihu?
No přece tak, že na ni ani po půl roce nezapomenete a myšlenka na ni vás donutí si ji třečíst znovu. A přesně tato kniha je tou, která vám nedá spát. Příběh působí odlehčeně i přes to, že v něm jde o dosti vážné téma. Knihu doporučuji vám všem, kteří mají rádi příběhy s hlubokou myšlenkou.

08.11.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Apsolutně nevím jak ve zkratce popsat tuto knihu. Ale kdyby se mě někdo zeptal zda bych nějakou knihu chtěla číst víckrát. Zvolila bych určitě toto knuhu. Kniha mě jednoduše vtáhla do děje a to jen po prvních řádcích...
Životní příběhy hlavních hrdinů nebyli sice nejvíce originální, ale to dle mého názoru dodávalo knize její jednoduchost spojenou s hladce navazujícím dějem. Autorka nechodila dlouze kolem horké kaše a tak jsem se nemusela příběhem prokousávat jako obědem ve školní jídelně. Abych ukončila toto hodnocení. Kniha mě velice nadchla a všem mladým čtenářkám vřele doporučuji, za mě nejepší kniha autorky!!!

08.09.2020

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Po tom co si přečtete tento příběh si začnete mnohem více vážit i běžných věcí. Třeba jen obyčejných dveří. Kniha ve vás probouzí pochopení, chuť odpouštět i činý, které jsou na první pohled neodpustitelné. Do knihy se rychle začtete, ale musím vás varovat. V tomto příběhu se realita neodpouští. Jinak knihu jsem si moc užila a krásný dojem z ní ve mně zůstává i teď. Vřele doporučuji!!!

12.10.2020 5 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Tato kniha, stejně jako i všechny od Westové. Mě, už při přečtení první strany vtáhla do děje a nemohla přestat číst. Ač musím říci, že děj byl nenáročný a svým způsobem jednoduchý. Jsem to uvítala a ani na okamžik jsem se při čtení nenudila. Kniha je tentokrát i z části detektivní a napínavá, až do samého konce. Knihu všem doporučuji.

27.10.2020 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Od této knihy jsem očekávala hlavně odpočinkovou dějovou linii, u které člověk zapomene na strasti všedního dne. A tyto moje požadavky splnila ve všech ohledech. Možná dokonce byla někde zbytečně jednoduchá a neuškodilo by některé scény trochu "okecat", přidat jim detaily. Kdybych byla v čtení knih (tohoto žánru) nováčkem budu opravdu nadšená, ale já bych uvítala klidně trochu složitější děj.
Abych to zakončila... Knihu mohu doporučit těm, kdo hledá jednoduché čtení a rádi se ztratí v příběhu plném mladické nerozvážnosti.

03.11.2021 3 z 5