terka98 terka98 komentáře u knih

Gaiin štít Gaiin štít Kevin Hearne

Jsem moc ráda,že tato sbírka povídek u nás vyšla ve fyzické podobě.Je to skvělé doplnění Attikova života,který už má pár set let za sebou.Také tu je malý náhled do života jeho učnice Granuaile,bohů ne jenom severských,ale také i egyptských a mnoho dalších nadpřirozených bytostí.

01.11.2015 5 z 5

Napálený Napálený Kevin Hearne

Pokračování akční urban fantasy od amerického spisovatele Kevina Hearnera. Alias pokračování skvělého dobrodružství druida Attika a jeho úžasného psa Oberona nabitý akcí,nebezpečím a vtipem.Tuhle sérii jsem si naprosto zamilovala a jsem ráda,že jsem se přemluvila si v knihovně půjčit první díl a nevykašlala se na to.

25.10.2015 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Pokračování volně navazující série od mladé autorky Emmy Hart.Další příběh od autorky jsem si maximálně užila :D. Zamilovala jsem si způsob,jakým Megan dokáže Astona uklidnit a to pouhým obejmutím :).U této knížky jsem se nasmála(když se Aston učil jezdit) i jsem si pobrečela(na poslední stránce).Autorka rozhodně nezklamala a už se nemůžu dočkat,až začnu další díl :)

23.08.2015 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

První knížka,kterou čtu podruhé :) a jedna z prvních New Adult knížek,které jsem četla a žánr si oblíbila.V knížce je sice nějaké to techtle mechtle :D ,ale zároveň autorka nezapomněla děj obohatit o nějakou tu vtipnou hlášku :).A je zajímavé jak hlavní postavy postupně ztrácejí kontrolu nad vlastní hrou,jejíž cílem je akorát dostat toho druhého do postele a poté odkopnout,ale zdá se že oba dva začínají pomalu prohrávat :)

18.08.2015 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Někdy je druhý díl slabší,děj se vleče a z příběhu se začíná vytrácet napětí,které vás nutí otočit další stránku.To,ale v žádném případě není problém Jamese Dashnera a pokračování Labyrintu.Děj na napětí neztratil,ba naopak.Skvělé pokračování :)

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

V dnešní době jedna z mála knížek,kterou mohou číst jak kluci tak holky.Děj se netočí okolo milostného trojúhelníku,není zde žádný pan Dokonalý nebo tajemný,pro vás velmi nebezpečný fešák o kterém nevíte vůbec nic a přitom ho bezhlavě milujete.Skvělá knížka,děj se netáhne ba naopak vás vtáhne do sebe a vy otočíte 100 stran ani nevíte jak :)

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Závěr skvělého příběhu je tady.Celou sérii jsem si zamilovala,takže jsem se se čtením posledního dílu ze začátku snažila aspoň trochu loudat,ale nešlo to.Kniha opět nezklamala a vtáhla mě do děje a já tak otáčela stranu za stranou :).