Napálený

Druid Atticus O'Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v sobě neměl pořádnou dávku keltské prohnanosti. Když se mu tedy na americký jihozápad přijdou pomstít bohové hromů a blesků, s menší pomocí navažského šibala Kojota je přesvědčí, že ho v arizonské poušti rozsekali na cimprcampr. Jenže mazanému Kojotovi není proti srsti ušít občas nějakou tu levárnu a Atticus brzy zjistí, že mu hodil na krk boj s krvežíznivými pouštními kožoměnci, kteří na sebe mohou brát různé podoby. Když už si myslí, že všechny lsti prokoukl, zradí ho ten, od koho by to čekal nejméně. Atticus přísahá, že jestli tohle přežije, už nikdy se nenechá napálit. Krásná poslední slova....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223240/big_kroniky-zelezneho-druida-napaleny-On5-223240.jpg 4.5217

Kroniky železného druida 4.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Laser-books (Laser)

Tricked, 2012

Kniha Napálený

Aaron Lewis
14.10.2021

Tak tenhle díl mě bavil zase o něco víc. Bylo tam vícero zápletek a baví mě, když se nevyřeší všechno hned najednou. To s tím Zdeňkem byla paráda, ten Lief je pěkně fikaný, má u mě bod.

kachnat
22.08.2021

Opět to byla jízda plná vtipů, mytologie a akce.

Duchoslp
25.05.2021

Jsem příjemně překvapená, i když už je to čtvrtý díl, série si drží vysokou laťku. Děj má spád a Kojot tomu dává zase jiný nádech.

Terka21
26.03.2021

Pořád dobré čtení

Michalovič
15.11.2020

Příjemné počtení. Kromě akce a humoru je tu i trocha filosofie.

lampernaqui
07.09.2020

Asi jsem si vážně na autorův humor postupně zvykl, protože v tomto díle (a hlavně v první třetině) jsem si rozhovory druida s Oberonem hodně užíval. Boj o klobásy nikdy nebyl zábavnější. I příběhově to podle mého bylo stejně kvalitní jako minulý severský díl. Pokud by někdo chtěl doporučit zábavnou odpočinkovou fantasy, tak bych mu druida s klidem doporučil.

Luigi1
07.06.2020

Attic opět nezklamal

Jonny
05.06.2020

Příjemné, oddychové čtení. Pokud má mít tahle série 9 dílů, tak jsem zvědavý, jak si s tím autor poradí.
Snad se to nebude ubírat stávajícím směrem – tedy zpomalováním hlavního děje. Vždyť se tam skoro nic nestalo – skrývání/útěk/splácení závazku vůči Kojotovi/získávání nových identit a rozbratření s "panem upírem" – není to trochu málo?

(A zklamala mě korektor. Takových nesmyslných vět a překlepů...)