Terka18 Terka18 komentáře u knih

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Oddechové čtení, pár klišé, nic náročného. Když si chcete při čtení odpočinout, nepřemýšlet a neočekáváte strhující zápletky.

15.01.2017 3 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Hezká a příjemná romantická oddechovka. Jen jsem čekala jak to nakonec dopadne, jestli autorka potěší a bude hezký konec nebo ne. Ale vše v pořádku.

24.05.2016 4 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Kniha je parádní, není to ta klasická slaďárna. Na to že ji čtu v období, kdy jsem na lásku taky zanevřela, tak mi otevřela oči. Dobře se četla, příběh má spád.

18.02.2016 5 z 5

Manolito Brejloun Manolito Brejloun Elvira Lindo

Těšila jsem se, bohužel mě knížka docela dost zklamala.

30.10.2015 1 z 5

Příručka jadranské snoubenky Příručka jadranské snoubenky Blanka Čechová

Pěkné oddechové čtení, při kterém se i díky historkám parádně pobavíte.

18.10.2015 4 z 5

Krvavá přísaha Krvavá přísaha Christopher Farnsworth

Super knížka, četla jsem ji na doporučení a rozhodně nelituji. Jo ze začátku jsem si říkala, že to možná nebude nic moc, dělal mi krapet problém rozlišit určité příběhy postav-každá kapitola je o jednotlivé postavě/postavách. Ale časem se to uklidnilo a četla jsem jak zběsilá. Příběh se mi moc líbil. Cade a Zach jsou úžasní. A konec, tak ten byl bravurní. Vím určitě, že si knížku ještě někdy přečtu. Neváhejte, pobavíte se a budete chtít číst dál, aby jste věděli jak to dopadne. Trošku mě mrzí, že nemá knížka české pokračování...

07.09.2015 5 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Velice povedený i druhý díl. Škoda těch chyb a překlepů, to mi trošku zkazilo dojem, ale nemůže to zkazit celý krásný příběh.

14.05.2015 5 z 5