téravokudlaná téravokudlaná komentáře u knih

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Trochu zamotaný příběh. V knížce je navíc u některých věcí strašně málo popisu, např. jak vypadá ta krystalka? Nejspíš je to něco jako mobilní telefon, ale vůbec nevím, jak je velká, jaký má tvar, jakou může mít barvu, když už jsem si myslela , že je to něco velkého, tak to najednou vyndala z malé kapci v plášti, a tak dál. Jinak je děj docela zajímavý a na konci trochu překvapující.

10.02.2021

Okáček a Rézinka Okáček a Rézinka Jan Lebeda

vtipný příběh, bavil mě jako malou, chyba je však v tom, že příběh a dobrodružství nejsou u konci tak rozepsaná. Jinak dobrá a zábavná kniha

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

pěkně zpracované bajky pro děti

06.02.2021

Divá Bára a jiné prózy (4 povídky) Divá Bára a jiné prózy (4 povídky) Božena Němcová

Vůbec nemůžu popsat, která povídka se mi líbila nejvíce. Možná Dobrý člověk, nebo Karla :-) . Určitě všem vřele doporučuji

Královny a princezny Královny a princezny Giuliana Rotondi

pěkné ilustrace a zajímavé příběhy o princeznách a královnách, skoro ze všech koutů světa

Mort Mort Terry Pratchett

Zábavná a fantastická knížka

Staré pověsti české Staré pověsti české Jana Eislerová

pro mladší čtenáře je kniha pěkně zpracovaná

Darebácké zkazky Darebácké zkazky Alois Mikulka

příběhy mi někdy přišly vtipně spracované

Já Baryk Já Baryk František Nepil

mám ráda Baryka, jak knížku tak i film :-)

06.02.2021 5 z 5

Timmy Nezdárek: Chybička se vloudí Timmy Nezdárek: Chybička se vloudí Stephan Pastis

Ztřešťený příběh . moc nezajímavý

Anča a Pepík Anča a Pepík Lucie Lomová

Miluji kreslenou pohádku Anči a Pepíka a proto jsem sáhla i po knížce. Rozhodně neuděláte chybu když si ji přečtete :-)

Strašidlář - Mezi námi vílami Strašidlář - Mezi námi vílami Hynek Klimek

Je dobré že v knížce je i mapka pro výskyt víl, dobrá knížka pro menší děti

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Mám ráda zvířata, takže se mi kniha moc líbila. Je zajímavé prožívat příběh očima pejska

Trampoty s helikónem Trampoty s helikónem Vincent Šikula

Neměla jsem co číst a proto jsem v knihovně sáhla po téhle knížce a rozhodně správně :-) příběh nemá chybu

Princezna holubice Princezna holubice * antologie

Nejsou v ní úplně nejznámější pohádky, ale to vůbec ničemu nevadí:-)

101 dalmatinů 101 dalmatinů Walt Disney

Tato pohádka se mi vždy líbila, bavilo mě, prožívat příběh s Pongem a Perditou:-)

Chytrá Baruška Chytrá Baruška Věra Formánková

Pěkné leporelo pro děti 3-8 let

05.02.2021 5 z 5

Achillova pata, políbila mě múza, jablko sváru... a další antická úsloví Achillova pata, políbila mě múza, jablko sváru... a další antická úsloví Petr Kostka

V této knize jsou napsané stručné informace o tom proč se říká...

05.02.2021

Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Terry Jones

Příběhy vůbec nejsou vtipné ani jednou jsem se nezasmála :-\ . Myslela jsem si že když je to báječný bavič Terry Jones, že to budou úžasné pohádky. Knížka mě vůbec nenadchla, za mě jedna hvězda.

05.02.2021 odpad!

Chytrolíni z Hloupětína Chytrolíni z Hloupětína Jiří Žáček

Myslela jsem si že mě příběhy pobaví, ale mýlila jsem se protože příběhy už jsem četla v knížce Kocourkov a skoro vůbec nejsou vtipné